PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799373}

Syberia

Siberia
4,1 2 940
ocen
4,1 10 1 2940
Syberia
powrót do forum filmu Syberia

4' film bez emocji.

użytkownik usunięty

Reeves jak to Reeves - jednolity wyraz twarzy, gra podobna do animacji manekina

ocenił(a) film na 5

Co się czepiasz Reevesa ? On już pokazał że potrafi grać , ale jak scenariusz i reżyserka słabe to i Keanu nie pomoże, filmu jeszcze nie oglądałem, właśnie mam zamiar więc spekuluje ;)

ROBERTHUNT

Gdzie pokazał ?

ocenił(a) film na 5
GodAs

Na początek polecam : Point Break, speed , The Devil's Advocate

ROBERTHUNT

Mi przyszedł do głowy tylko ten pierwszy, tylko nie pamiętałem tytułu, ale faktycznie tam była normalna a nawet dobra gra aktorska. Jest jakiś remake, może warto skonfrontować ? Z Adwokata jakoś go nie zapamiętałem, może dlatego że przyćmił go Pacino, to jest jednak aktorstwo z zupełnie innej półki.

ocenił(a) film na 5
GodAs

Remake "Point Break" chyba nie był taki zły gdyż widze że wystawiłem 6 , ale Gdybyś mnie zapytał o czym to było to nie pamiętam :D...., natomiast pierwowzór 1991 pamiętam doskonale ....chmm ..(może to sentyment )

GodAs

Dorzucam jeszcze Moje własne Idaho, Piętno Minnesoty, Constantine, Królowie ulicy i Matrixy.

paula_375

Ale ogólnie to cienki aktor ze słabiutką grą....

ocenił(a) film na 4
GanGstaRR

Cienki to jest Pattison czy Efron, przy nich Keanu to solidny rzemieślnik z kilkoma dobrymi i bardzo dobrymi rolami, (The Gift czy Feeling Minnesota). Fakt tu zagrał słabo, ale od pierwszego klapsa na planie chyba już sam wiedział, ze nie ma szans aby w pojedynkę udźwignął film w którym pomysłu starczyło na pierwsze 20 minut.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones