PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566264}

Wstrząs

Tang Shan Da Di Zhen
7,3 1 384
oceny
7,3 10 1 1384
Wstrząs
powrót do forum filmu Wstrząs

240 tysięcy osób zginęło w tym trzęsieniu ziemi, wielka liczba zgonów ta informacja pokazana na końcu filmu na tle tablic upamiętniających na których wypisane są nazwiska ofiar, przy pięknej melancholijnej melodii w tle, dosłownie wstrząsa i porusza człowiekiem. Gdy ten człowiek na rowerze jedzie wzdłuż tych tablic ilość tych nazwisk powala. Bardzo dobry film, nie czytałem opisu żadnego, ani opinii innych ludzi, ale wiedziałem że jest o wielkim trzęsieniu ziemi, po prostu go włączyłem. Myślałem że to zajście będzie w dalszej części filmu, a pojawiło się już na początku, scena w której mata grana przez Fan Xu musi wybierać pomiędzy córką a synem, jest niesamowita odegrała ją wprost znakomicie. Widać na jej twarzy wielką rozpacz, a gdy córka słyszy decyzję i jej spływa łza po policzku, ciężko jest się nie wzruszyć. Dalsza część filmu, opowiada o życiu owej rodziny, i z wielką ulgą muszę przyznać, że ta część filmu nie jest nudna. Z dużą uwagą śledziłem wydarzenia dziejące się na ekranie, może i nie był ten film głęboki, ale napweno nie jest on nudny. warto jeszcze wspomnieć o efektach specjalnych z początku filmu, nie jestem ich zwolennikiem, ale muszę powiedzieć że w tym filmie zrobiły one na mnie duże wrażenie. Gra aktorska na poziomie, ładna muzyka, ciekawa historia, w paru momentach wzruszająca. Bardzo dobry film 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones