PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803339}
5,2 8 990
ocen
5,2 10 1 8990
Taxi 5
powrót do forum filmu Taxi 5

Najgorzej

ocenił(a) film na 2

Zniszczenie super serii . Jak chcesz mieć dobre wspomnienia z Danielem, Emilianem czy Petra to nie oglądaj .

paulmalkinski

Bzdura. Ocena 2? To ty chyba filmiw na 2 nie widziales polskich 99% badziewi. Film nie iest ani smieszny ani zaskakujacy ale na 5.0 na 10 smialo zasluguje

grzesipization

Nie. 2 to i tak dużo jak na ten film. Niektóre polskie "badziewia" są znacznie lepsze od tego czegoś tutaj. Poważnie, nawet przy polskim Diablo świetnie się bawiłem, bo wiedziałem na co idę i śmiałem się z tego jak bardzo ten film był słaby. Tutaj to była zwykła męczarnia, czekałem tylko na napisy końcowe. Ta część nie powinna powstać w ogóle. Taxi skończyło się na części czwartej i na tym zostańmy.

ocenił(a) film na 5
DoubleDutch

Nie oglądałem filmu, ale obejrzałem zwiastun i jak zobaczyłem policjanta karła to już wiem czego się spodziewać, żenującego humoru na siłę. No i jeszcze jedno, są granicę absurdu których nie można przekroczyć, no bo który idiota uwierzy że stuningowany peugeot może się ścigać z Ferrari lub Lamborghini

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones