PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787673}
4,7 7 455
ocen
4,7 10 1 7455
The Lodgers. Przeklęci
powrót do forum filmu The Lodgers. Przeklęci

na horror, ale niestety dopatrzeć się w nim horroru nie da rady. Mało straszny to raz, dwa, zdecydowanie optowałbym za pojęciem, że to raczej thriller niż horror. Momentami nudnawy z dość wolno rozkręcającą się akcją. Coś w nim jest, że ciekawi, ale w ostateczności czegoś brakuje, jakiegoś fajnego elementu zwrotnego, który po seansie byłby zapamiętany. Średniak do obejrzenia bez zachwytu.

użytkownik usunięty
dzyniu88

Hmm, czy ja wiem czy taki oryginalny - co prawda nie oglądałam jeszcze filmu (choć zamierzam) ale zwiastun jakoś bardzo przypominał mi fabułę z Crimson Peek (chodzi o mroczną tajemnicę łączącą rodzeństwo i ich gotycki dom)

ocenił(a) film na 5
dzyniu88

thiller nie ma paranormalnych zjawisk, a tutaj takowych było mnóstwo...to, że średniak się zgodzę

ocenił(a) film na 5
dzyniu88

Właśnie pomysł w sumie fajny, ale nie uzasadniono go za bardzo, tak im dalej w las, tym bardziej od czapy te potwory zaczynają wyskakiwać. Brakuje strasznych elementów, a i jak sobie na luzie do miasta dziewczyna chodziła, to znaczy, że na przestrzeni tych lat miała z milion okazji, żeby uciec. Ostatecznie fabuła jest słaba.

ocenił(a) film na 6
dzyniu88

Opisem przypomina trochę książkę Szepty w ciemności J.A więc mi póki co tyle wystarczy abym była zaintrygowana ;)

ocenił(a) film na 6
dzyniu88

Ktoś tu najwyraźniej nie wie, czym jest horror, a czym thriller. A film faktycznie dość średni pomimo świetnego klimatu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones