PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794194}

W deszczowy dzień w Nowym Jorku

A Rainy Day in New York
6,1 38 295
ocen
6,1 10 1 38295
5,0 23
oceny krytyków
W deszczowy dzień w Nowym Jorku
powrót do forum filmu W deszczowy dzień w Nowym Jorku

Kiedy premiera w Polsce? Znowu będzie kilka miesięcy obsówy zanim jakiś dystrybutor zdecyduje się wprowadzić ten film do polskich kin?

ocenił(a) film na 7
szamgar

A ten film wyszedł w ogóle?

LukaszJarosz25

No wg Filmwebu miał światową premierę 19 sierpnia ale to bzdura bo podobno na razie odłożono go na półki że względu na oskarżenia wystosowane przeciwko Allenowi przez jego córkę czy tam pasierbice. Może zadebiutuje w 2019 roku.

szamgar

To jest w ogóle jakiś totalny skandal, osobiście mam gdzieś oskarżenia totalnie zmanipulowanej przez matkę córki... poczytajcie wywiady adoptowanych dzieci Mii Farrow, ta baba jest naprawdę chora psychicznie... Allen miał prowadzone postępowanie wyjaśniające i zdecydowanie wszelkie zarzuty wówczas oddalono. Dziewczynka i pozostałe dzieci były sprawdzane przez psychologów, cała ta afera jest po prostu chora. Kak można się mścić po tylu latach? Dla mnie to niepojęte. I w kwestii oskarżeń o rzekomy romans i małżeństwo z adoptowaną córką - Soon-Yi Previn nigdy nie była przez Allena adoptowana. Farrow była jego partnerką, ale nigdy nie byli małżeństwem. W USA jest totalna patologia jeśli chodzi o procedury adopcyjne, szczególnie mocno to widać wśród celebrytek. Farrow znęcała się psychicznie i fizycznie nad swoimi dziećmi, tam były liczne próby samobójcze i jeden wielki burdel panujący w domu, ale przecież dla opinii publicznej ważniejsze są kolejny raz wyciągane oskarżenia o pedofilię ;/ By się prawdziwymi pedofilami z Hollywood zajęli lepiej

ocenił(a) film na 7
szamgar

W Polsce premiera tak jak na świecie 26.07.2019 r.

ocenił(a) film na 6
widbos

Przedpremierowe seanse 23/07

ocenił(a) film na 6
szamgar

Właśnie ironiczne jest to że wygląda na to że film Allena bedzie miał światową premierę w...Polsce! 26 lipca. Jeśli nic się nie zmieni to Polacy będą pierwsi którzy zobacza ten film. Dziwne troche ;p

ocenił(a) film na 8
szamgar

Premiera już w ten piątek! Nie mogę się doczekać!

ocenił(a) film na 6
Tosiaa93

Właśnie jestem przed seansem przedpremierowym. Dam znać jak wyszło

ocenił(a) film na 8
AiShiteru

Ja już po seansie, a ocenić się jeszcze nie da :C

ocenił(a) film na 6
_lxndr

Ale może to i dobrze! Będzie można ocenić na sucho! Ale na premierę chyba tez się wybiore.

ocenił(a) film na 7
Tosiaa93

Ja też byłem na przedpremierze i jest całkiem dobrze. Nie jest to film typowy dla Woody'ego Allena. Dlaczego? Bo ogląda się go z przyjemnością, nie ma nudy i ciężkiego humoru. Miłe zaskoczenie.

Daniel8919

Wręcz przeciwnie. To Allen w starym stylu i dlatego mi się podobało.

szamgar

Miałam okazje zobaczyć film w dniu wczorajszym w CC Rybnik.
Całkiem przyjemne kino.

ocenił(a) film na 8
szamgar

Daty premier: 26 lipca 2019 (Polska) 26 lipca 2019 (świat)
Ja byłem 27 lipca. Bardzo przyjemnie się ogląda :) .
Niezła ta mamuśka Gatsby'ego :D ( chodzi o jej postać ) .
Miłe i pozytywne zaskoczenie na zakończenie :) .
Polecam.

szamgar

Ale jaja! Wygląda na to, że tym razem w Polsce zobaczymy ten film szybciej niż cała reszta świata - zobacz na ten artykuł "Pochodzący z rodziny żydowskiej Woody Allen ucieka przed prześladowaniami do Polski":
https://tysol.pl/a35700-Publicysta-FZP-Pochodzacy-z-rodziny-zydowskiej-Woody-All en-ucieka-przed-przesladowaniami-do-Polski

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones