PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751665}
4,2 12 830
ocen
4,2 10 1 12830
3,7 15
ocen krytyków
WSZYSTKOGRA
powrót do forum filmu #WSZYSTKOGRA

Absolutnie nie sugerować się tak niską oceną na Filmweb !!! Miły,ciepły i pogodny film , który wprawia widza w dobry nastrój.Ja uwielbiam musicale i cieszę się,że ktoś w końcu i w naszym kraju odświeżył ten gatunek.W filmie jest naprawdę fajna muzyczka i dużo rodzimych hiciorów.Moje ulubione śpiewno-taneczne momenty to "Do łezki łezka,aż będę niebieska" w wykonaniu Kingi Preis i "Tych lat nie odda nikt" zaśpiewane przez panią Celińską i Elizę Rycembel.Warto też docenić żeńską obsadę,która jest naprawdę z najwyższej półki.Pani Celińska - wiadomo klasa,pani Preis-jedna z najlepszych aktorek swojego pokolenia i panna Rycembel - jedna z moich ulubionych twarzy młodego pokolenia.Szczerze polecam.

ocenił(a) film na 4
kleju30

jakoś mnie w dobry nastrój nie wprowadził. powiem więcej: jest to przykład filmu zrobionego od czapy i tylko w celach zarobkowych.

ocenił(a) film na 1
kleju30

Tych minut nie odda nikt - tych straconych na oglądanie tego "dzieła". Ten film jest po prostu zły, bardzo zły, poza tym nudny niesamowicie. By wprowadzić się po seansie w dobry nastrój, trzba by chyba hektolitrów napojów wyskokowych.

ocenił(a) film na 3
kleju30

Zgodzę się z tymi pozytywami, które wymieniłeś. Problem jest w tym, że dotyczą głównie pierwszych 15, 20 minut filmu, do momentu tańca piłkarzy. Niestety ten fragment jest punktem zwrotnym i od niego zaczyna się zjazd w dół - pod kątem muzycznym, tanecznym i scenariuszowym. Scena oraz dialog pierwszego spotkania Fabijańskiego i Preiss mnie osobiście dobiła, sprawiając, że zalążki klimatu z początku filmu zupełnie wyparowały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones