PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751665}
4,2 12 830
ocen
4,2 10 1 12830
3,7 15
ocen krytyków
WSZYSTKOGRA
powrót do forum filmu #WSZYSTKOGRA

... to jak mówić,że Waszym wzorem orędownika pokoju i tolerancji jest Hitler

awksom

To będzie nieudolna podróba Mamma Mia
Nie zamierzam tego oglądać

ocenił(a) film na 8
giovanni50

Skąd pomysł, że to nieudolną podróba Mamma Mia? Znasz tylko ten jeden musical? Wskaż jakieś podobieństwo prócz tego, że śpiewają piosenki...jak w każdym musicalu.

mirkaaa_filmweb

Jest to miejsce gdzie krzywizna czasoprzestrzeni staje się nieskończona, a oddziaływanie grawitacyjne staje się nieskończenie silne (Roger Penrose oraz Hawking). Znane są ścisłe dowody matematyczne mówiące o tym, nie da się wyeliminować osobliwości z rozwiązań teorii w obecnym jej kształcie, w szczególności jej istnienie jest niezależne od definicji układu odniesienia używanego do opisu czarnej dziury. Przypuszcza się, że poszukiwana od lat kwantowa teoria grawitacji rozwiąże ten problem. Warto nadmienić, że horyzont zdarzeń nie jest żadną osobliwością i przejście przez ową barierę nie jest związane z jakimikolwiek szczególnymi zjawiskami fizycznymi. Rozwiązanie Schwarzschilda co prawda posiada nieciągłość na granicy horyzontu, jest ona jednak usuwalna przez odpowiedni wybór układu odniesienia.

mirkaaa_filmweb

3 pokolenia kobiet , czyli poszerzanie targetu? To przykład pierwszy z brzegu. Czy film nie był tak reklamowany?

awksom

Ten film jest straszny. Każdy wątek jest po nic i urywa się nie wiadomo czemu. Kto tam z kim chce być i po co... straszne.
Wybrali ładne piosenki, piękną Warszawę- ale czy to załatwi film? Nie wiem,czemu komukolwiek zależało na zrobieniu tego filmu.

ocenił(a) film na 2
szabra

Zgadzam się w 100 proc. no tak strasznego filmu to już dawno nie widziałam, ale twórcy się sobą zachwycają ;)

ocenił(a) film na 1
cor

Nie wierzyłem komentarzom na tym serwisie, ale tym razem, w mojej ocenie, słownik wyrazów bliskoznacznych pod hasłami: zły, przeciętny, mizerny, fatalny, bublowaty, chałowaty, chałowy, denny, do bani, do chrzanu, do kitu, do luftu, do niczego, dziadowski, funta kłaków niewart, kiepskawy, kiepski, kijowy, kulawy, lichy, lipny, mało wart, marny, mierny, nędzny, nic nie wart, niedobry, nieklawy,powinien wskazywać jako synonim film Wszystkogra z 2016 r. Ci którzy nie wierzyli, niech obejrzą! Niech zobaczą! I niech ocenią! - to CUDO na własne oczy.

użytkownik usunięty
awksom

Ale od Adiego to wara, bo cała Kwiatowa i pół Mokotowa za nim pójdzie.

awksom

Kocham Cię xD Śmiechłam jak szalona.

ocenił(a) film na 3
awksom

Idiotyczne porównanie, mniej więcej w tonacji tego filmu.

awksom

Hahaha, aż muszę to obejrzeć!

awksom

Źle użyłaś porównania. Chyba, że nie lubisz musicalu Mamma Mia.

_torm

yyy. nienawidzę. Takie było założenie postu, wszyscy powyżej załapali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones