PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=296881}
7,5 39 184
oceny
7,5 10 1 39184
6,9 14
ocen krytyków
Wszystko będzie dobrze
powrót do forum filmu Wszystko będzie dobrze

Jak dla mnie nie pochwałę zasługuje również brat Pawła... Oczywiście część jego "tekstów" była zabójczo śmieszna, ale sama postać którą wykreował...Łzy mi napływały do oczu jak patrzyłam jak niedorozwinięty chłopak martwi się o brata, stara się pomóc...:). Jak przyszedł do szkoły brata i prosił o przesunięcie poprawek, mimo tego, że nie był do końca zdolny pomagać matce starał się jak mógł. A najbardziej boli to, że wiele sprawnych ludzi nie daje tyle serca w to co robi dla innych ludzi...:(

kosmitka_2

Zgadzam się, brat był świetny

i ten jego taniec jak ten nauczyciel się zgodził...i do tego ta muzyka xD

ocenił(a) film na 8
kosmitka_2

Zgadzam się z Wami. To była naprwdę dobra rola. I ogormnie wzruszyła mnie scena w gabinecie u dyrektora...
Mojej siostrze, tylko te jego odstające uszy przeszkadzały. :p

ocenił(a) film na 9
kosmitka_2

Zgadzam się, mimo iż momentami nie słyszałam co mówi. Szkoda mi się zrobiła na koniec, kiedy ich matka zmarła, bo pomyślałam sobie, że nie ma szans na normalną rodzinę. Powiedzmy sobie szczerze - nikt by go nie zaadoptował. Praca? Rodzina? Dom? Wątpliwe. Takie osoby powinny mieć wsparcie w rodzinie. Ale jest jeszcze Paweł :)

ocenił(a) film na 8
kosmitka_2

Prawda. Taki film jest cenny bo daje ludziom do myslenia nad losem tych osob pokrzywdzonych przez los. Te osoby sa czesto bardziej wartosciowe niz niejeden ''sprawny' na umysle. Szkoda jeszcze tylko, ze ludzie maja slaba pamiec.

kosmitka_2

a mnie zastanawia czy ten aktor który go grał jest naprawdę chory czy tak świetnie wcielił się w role upośledzonego chłopca

użytkownik usunięty
niebiesko_oka

Znam Daniela, naprawdę jest upośledzony. Do filmu wzięli go z DPS, w którym mieszka. A chłopaka, który gra rolę Pawełka - z Domu Dziecka.

ocenił(a) film na 8

I dostali jakąś kase za te rewelacyjne role czy tak samo ich załatwili jak te dzieciaki ze Slumdoga?

użytkownik usunięty
dzabi

Adam (Pawełek) - nie wiem, bo nie mam z nim kontaktu, ale mogę się założyć, że tak - skoro wiem na pewno, że Daniel dostał gażę.

użytkownik usunięty

Praca na planie wbrew pozorom to ciężka harówka, ale poza tym było to dla chłopców - naturszczyków ciekawe doświadczenie, odmiana. Kulisy powstawania tego filmu też są bardzo ciekawe, ale to tym ciiiiii... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones