PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698051}
6,8 115 348
ocen
6,8 10 1 115348
5,0 23
oceny krytyków
X Men: Apocalypse
powrót do forum filmu X-Men: Apocalypse

Nic dziwnego, że kręcili ją 1,5 miesiąca. To co było widoczne na zwiastunach to tylko mały fragment. Ta scena jest niesamowita, dawno nie widziałem czegoś tak dobrego. Akcja Quicksilvera z "Przeszłość, która nadejdzie" jest przy tym niczym.

ocenił(a) film na 6
Wojtini21

Ogólnie film średniak, ale dla tej sceny warto było go obejrzeć.

użytkownik usunięty
Wojtini21

Ten buldog zajadający pizze i jak z nim mknął korytarzem to było dobre xdd albo jak w pewnej chwili zrobił moon walk .To był gosc nawet zdążył się napic xd to jak obijał apocalypse też było dobre niezle nim odbijał jak piłka .

ocenił(a) film na 5

Jedyna ciekawa scena w całym filmie. Oglądałem i po kilku minutach zrezygnowałem. Potem musiałem się przymusić żeby dociągnąć do końca (z sentymentu do pierwszych części). I powiem tak - nic specjalnie dobrego. Seria powoli traci spójność. Film mnie niczym nie zaciekawił, ani nie porwał. W mojej ocenie to jest film który ogląda się góra raz. A utopienie w tej produkcji milionów $ to przesada.

ocenił(a) film na 6
Wojtini21

Prawda... Szkoda, że poza tą sceną film ma niewiele do zaoferowania.

ocenił(a) film na 4
Wojtini21

To prawda. Scena wymiata. Jak zresztą każda z jego udziałem w nowej serii X-mena. I szczerze, nie pogniewałabym się, gdyby Marvel stworzył osobny film o Quicksilverze (pod warunkiem, że z tym samym młodym aktorem, bo jest świetny).

ocenił(a) film na 6
Wojtini21

Widziałem na youtube i zrobiło na mnie nieprawdopodobne wrażenie ,co dopiero musiało byc w kinie :)

Wojtini21

Scena z nim to dokładnie to samo co w poprzedniej części i gdyby to ta scena była pierwsza to by było świetnie, ale to po prostu to samo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones