PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107833}

Złodziej życia

Taking Lives
7,1 60 999
ocen
7,1 10 1 60999
6,0 6
ocen krytyków
Złodziej życia
powrót do forum filmu Złodziej życia
tomasz_nowak6

Oglądnij, a później podziel się spostrzeżeniem ;)

elvir_wtc

tak zrobie ale kolejka dłuuuuuga ;)

ocenił(a) film na 9
tomasz_nowak6

WARTO !!! właśnie skończyłam oglądać jestem zachwycona

ocenił(a) film na 9
tomasz_nowak6

Kazdy normalny zobaczy film i jak przypadkiem tu trafi to oceni subiektywnie tylko nol lajfy wchodza specjalnie zebyzdisowac film durnymi komentarzami nie popartymi zadnymi konstruktywnymi argumentami...czyli co kto lubi poprostu mnie film zachwycil i kiedy tylko leci zawsze ogladam mimo ze juz tak nie zaskakuje jak za 1 razem. polecam

ocenił(a) film na 6
tomasz_nowak6

wydaje się, że film nie jest tak zły jak piszą inni. w sumie da sie oglądac, własnie jestem w trakcie.

tomasz_nowak6

Oglądać.

tomasz_nowak6

nieźle się zaczyna, a potem tyko niżej i niżej.gdzieś od momentu jak Kiefer dusi E.

ocenił(a) film na 6
tomasz_nowak6

Kto lubi różne ci-esaje (CSI) ,itp "Kości" ten nie powinien być rozczarowany ,dla mnie to był kolejny nienajgorszy kryminał , niestety momentami przekombinowany ,zwłaszcza samo zakończenie - miałem wrażenie że wymyślone na siłę przez autorów scenariusza ...

ocenił(a) film na 5
tomasz_nowak6

Film sie nawet dobrze oglada, ale tez trudno nie zauwazyc, ze specjalnie sensowny to on nie jest.

tomasz_nowak6

Nie warto. Przewidywalny, nudny i momentami strasznie głupi.

Pablo69

I do tego jeszcze U2 na soundtracku, więc uszy także cierpią.

ocenił(a) film na 8
tomasz_nowak6

Ci co wysoko ocenili nie maja potrzeby wylewac swoich zali.

ocenił(a) film na 8
tomasz_nowak6

obejrzałeś?dla mnie ma klimat i zawsze wracam gdy pojawią się w TV, plus piękna Angie.

ocenił(a) film na 6
lila_2603

Angie może i byłaby piękna gdyby jej nadmuchane usteczka nie wyglądały tak komicznie. W filmie odbierały powagę każdej dramatycznej sytuacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones