- Możliwość blokowania użytkowników
- Rezygnacja z możliwości oceniania recenzji
- Brak możliwości utworzenia nowego konta po dostaniu dwóch blokad
- Limit wypowiedzi obowiązujący przez co najmniej rok

użytkownik usunięty
katedra

Gdy udajesz, że dbasz o portal, a w rzeczywistości chcesz uniemożliwić minusowanie własnych recenzji.

Już dawno przestałem na to zwracać uwagę. I oczywiście, że dbam. Jestem tu już prawie dekadę i zrobiłem dla niego bardzo wiele, dlatego m.in. mam szpulę przy nicku. Co więcej, jestem jedną z najbardziej rozpoznawalnych person na portalu. Dążenie do jego ulepszania powinno być celem dla nas wszystkich. No chyba, że ma się tylko wystawione dwie oceny dla filmów i poświęca się czas na pisaniu bzdur na forach wybieranych poprzez uderzenie głową w klawiaturę.

użytkownik usunięty
katedra

Na poprzednich kontach dodałem materiałów na ponad 2000 punktów, więc takie odzywki możesz sobie wsadzić. Oni robią co chca i w zadzie mają takich jak ty czy ja.

Wybacz, ale nie ruszają mnie teksty, jaki szeroki byłeś w liceum, ale się spasłeś albo że masz w garażu Jaguara, ale akurat gdzieś posiałeś kluczyki. Piszesz z konta, które nie reprezentuje niczego, więc podważam Twoje zdanie, gdyż widziałem Cię, jak przewijasz się po losowych tematach z jakąś durną, internetową gadką o niczym

użytkownik usunięty
katedra

Nie przejmujesz się, gdzieś tam mnie widziałeś, ale zamiast odnieść się rzeczowo do tematu, który założyłeś to wyskakujesz z ilością ocen. Czyli idąc dalej tylko ktoś kto ocenia (najlepiej z 5000) może zabierać głos w dyskusji. Pomijam, że teksty o ,,durnej gadce'' stosujesz zawsze, gdy ktoś ma inne zdanie niż ty. Zaczynam wierzyć w to ochroniarstwo wyższe i sprawę z Ewą F.

Bo to dobry i uśredniony wskaźnik zaangażowania. Skoro do roku oceniłeś tylko dwa filmy, to raczej nic nie zmieni się w przyszłości i będziesz tutaj brykał, wypisując jakieś farmazony.
Biorąc pod uwagę, że kopiujesz teksty zasłyszane o mojej osobie, podejrzewam, że jesteś po prostu kolejnym alter konta jakiegoś typka z INNE, który myli rzeczywistość ze światem wirtualnym.
Nie widzę więc dalszego sensu dyskusji z Tobą. Ty po prostu tutaj siedzisz jak w gawrze albo norze. Nie tworzysz tego portalu, po prostu na nim przebywasz z łaski gospodarza.

użytkownik usunięty
katedra

1. Oceniam na IMDb. Skoro znikają tu oceny to tylko takie janki jak ty mogą tu oceniać, ale spoko.
2. Ja piszę, że kopiujesz, a ty na to ,,nie, bo ty''

Obniżyłeś loty Wojtku. Bardzo.

użytkownik usunięty

Ja tym się nawet nie zdziwił, jakby katedra wykorzystał skrypt który podesłałem w tym temacie i zablokował ku swojej uciesze wszystkich, którzy zabrali tutaj głos :>

użytkownik usunięty

*ja bym

Nie ku uciesze, ale dla świętego spokoju.

użytkownik usunięty

Ja już nie wiem jak do niego podchodzić. Gdyby mu przeszkadzało to by się nie logował albo usunął konto. Nie może żyć bez wojenek, dlatego tu siedzi i tyle w temacie.

użytkownik usunięty

Niezbadane są tajemnice umysłu katedry.

użytkownik usunięty

Nie no człowiek się już przyzwyczaił. Przez tyle kilku mułów się znalazło.

użytkownik usunięty
katedra

"Co więcej, jestem jedną z najbardziej rozpoznawalnych person na portalu."

Nie dziwota, skoro robisz różne cyrki o skrusze, publikujesz czyjeś pw i odwalasz różne akcje w tym dziale.
Dosyć trudno byłoby cię nie zauważyć, nie sądzisz?

użytkownik usunięty
katedra

Zablokować użytkowników się nie da, ale możesz ukryć ich komentarze dzięki skryptowi do Tampermonkey.
https://openuserjs.org/scripts/kapela86/Filmweb.pl_ukrywanie_tre%C5%9Bci_post%C3 %B3w

użytkownik usunięty

Chciałbym tylko jeszcze dodać, iż to rozwiązanie nadaje się na sytuacje w których spamer utrudnia funkcjonowanie forum, poprzez wysyłanie ciągu przypadkowych liter i znaków w ogromnej ilości. Skrypt podesłałem w ramach ciekawostki, gdyby problem kiedyś wrócił.

A masz coś na kursy dalekowschodnich języków? :P

użytkownik usunięty
ZSGifMan

Jak uiścisz odpowiednią sumę pieniężną na moje konto na Kajmanach to podeślę :>

katedra

Punkt nr. 3 mi się najbardziej podoba :)
Dla mnie najgorsi są Ci, którzy z góry na dół wystawiają ocenę 1, tylko po to żeby za chwilę ocenić jakiś gniot na 10.
Ciekawi mnie ich motywacja... Niestety nie ma na to rozwiązania.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Nevarius

Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś. To tylko pokazuje, że pomysły autora nie trzymają się kupy. Temat katedry to kontynuacja cyklu pod tytułem "minusują mi recenzje" pod płaszczykiem "ratujmy forum od trolli".

Dzięki ;) Cóż, jestem ciekaw co mi odpowie. O ile w ogóle. Wyżej wdał się w pyskówkę, co może oznaczać, że DeadStroke trafił w punkt.

Nevarius

Tak właściwie to problem jest nierozwiązywalny, bo albo owszem zwalczysz trolli i przy okazji stracisz gros zwykłych użytkowników, którzy nie wytrzymają zakazów i rygorów, albo trolli się nie pozbędziesz, bo się dostosują do regulaminu i będą spamować mniej, lecz jednak dalej, do tego (wielce) możliwe, że pohodują sobie konta, czyli dokładnie jak miało i ma to miejsce tutaj na FW oraz finalnie też stracisz dużo zwykłych userów, bo - patrz wyżej.

Według mnie jedynym sprawnym rozwiązaniem i wyjściem z problemu jest skuteczny filtr antyspamowy, programowany co kilka dni o nowe kolejno odkryte zachowania oraz baza wzorów spamu aktualizowana na bieżąco dzień w dzień - tego tu nie ma! A gdyby był, to 99% spamerskich postów jakich doświadczaliśmy w ogóle by nie było opublikowanych. Do tego coś co się tu w końcu pojawiło, czyli kontrola moderacji w trybie "na żywo", ale z tego co widziałem, to oni siedzą tylko poniedziałek-piątek w godzinach 8-18 oraz parę godzin w soboty, gdy tymczasem powinni być tu 24/7... ktoś stale powinien czuwać/dyżurować, wtedy spam i trolle zdechną.
Inaczej słabo to widzę.

użytkownik usunięty
ZSGifMan

Ale trolling chyba i tak zdechł. Chociaż niektórzy wysługują się ,,starszymi'' kontami do ataku, sam tego doświadczyłem. A wiadomo, że pięcioletnie konto bana nie dostanie.

Tego ostatniego (już) nie byłbym taki pewny, bo mocno wsiadło im na dekiel ostatnimi czasy i były przypadki, że stare konta banowali, nawet z łbami! Co prawda tylko czasowe były (na miesiąc), ale zawsze i to pokazuje, że nikogo nie szanują i nie cofną się przed niczym.

użytkownik usunięty
ZSGifMan

Aha no to w takim razie trzymam za nich kciuki.

ZSGifMan

Nieprawda. Wskazane przeze mnie rozwiązania w żadnym wypadku nie utrudniają funkcjonowania na portalu użytkownikom, którzy chcą tu być i korzystać z niego normalnie.

katedra

Nieprawda, a ja mówię, że utrudniają i już.

katedra

Yhy...
No to sobie pogadaliśmy.

A tak na marginesie i przez analogię, to co się robi na ulicach z piratami drogowymi i innymi "kaskaderami"? Wyłapuje się ich w policyjnych akcjach, czy może każe wszystkim obywatelom jeździć tylko 20 na godzinę w parzyste dni tygodnia i ustawia przeszkody żeby szybciej się nie dało, a w te nieparzyste to nawet gorzej, bo tylko maks 15km/h?! Co?

ZSGifMan

Przecież zaproponowane rozwiązania nie ograniczają nikogo poza trollami

katedra

No właśnie problem jest taki, a czego usilnie nie chcesz dostrzec, że takie zmiany doskwierały by też (i to bardzo) wszelkim nowym użytkownikom!

ZSGifMan

Nieprawda, najbardziej ucierpiałyby trolle powracające na alter kontach.

katedra

Trolle hodują konta (jakbyś nie widział), a zwykli userzy nie.

użytkownik usunięty

Trzeba zacząć od tego, że powód, dla którego katedra nie otrzymal jeszcze bana jest tak niewiadomy jak dno oceanu.

Zwykle słyszę to od tych, którzy zostali zablokowani, a Ty, o ile dobrze pamiętam, należysz do nich

użytkownik usunięty
katedra

Tak, nie obchodzi cię jaki jestem szeroki, nic soba nie reprezentuję, bo nie oceniam filmów, ale coś tam jednak pamietasz. Ciekawe skąd w sumie. Bla bla bla.

użytkownik usunięty

Może katedra jest jasnowidzem? Polecam się zapoznać z tym komentarzem:
https://i.imgur.com/ltqClFK.png

Może dla niego przegląd wpisów nie równa się ich czytaniu? xD
Jak on coś palnie to nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać.

użytkownik usunięty

Stoczył się. Pamiętam jego prime w 2012 roku. Teraz został sam, więc musi prowokować, bo nikomu już nie chce się go zaczepiać.

Napisałeś to w tym temacie

katedra

https://www.filmweb.pl/user/bradock/blog/550276-Moi+ulubieni+aktorzy+kina+akcji+ .?commentsPage=14#komentarze
i poprzednia strona, a założył to https://www.filmweb.pl/user/Frank_Undersmrood , bo mu zwróciłem uwagę, żeby nie spamował w temacie muzycznym. :D

FrankUnderwood

Tak myślałem

katedra

https://www.filmweb.pl/user/deadstroke
i już wrócił
https://www.filmweb.pl/user/escude

:D

użytkownik usunięty
FrankUnderwood

Oj Franuś Franuś. Żebyście ty i twoi kumple byli choć trochę bardziej kumaci. Dlaczego takie ofiary losu muszą zawsze uważać się za sprytnych. Nie musisz odpisywać. Wszyscy wiemy, że twoja odwaga jest równie potężna co spryt. xD.

https://www.filmweb.pl/serial/Kamikaze+Kait%C5%8D+Jeanne-1999-229232/discussion/ Cienkie,472122#post_16201305

<eot>

dead_fw

Mój wzwód, moja sprawa. :P Ale nawet czasem jest zabawny.

użytkownik usunięty
dead_fw

Mam coś co rozbawi cię do łez.

Sorry, ale nie jestem w nastroju.
#metoo

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones