Dziś po uruchomieniu aplikacji Filmweb na moim telefonie z Androidem przywitał mnie baner informujący o zakończeniu rozwoju aplikacji Filmweb i propozycji przejścia na wersję mobilną strony w przeglądarce.

Myślę, że ta decyzja mówi sama za siebie i nie trzeba jej komentować.

rafalspuka

Zrobiłeś co uznałeś za słuszne

rafalspuka

"Baner informujący o zakończeniu rozwoju aplikacji Filmweb" - to on się w ogóle rozwijał? A to jajcarze ci z FW. xD

rafalspuka

Naprawdę dziwią mnie ostatnie poczynania FIlmwebu. Mamy XXI w. i 3/4 użytkowników przegląda internet za pomocą smartphone'a. Aplikacja Filmwebu na Androidzie miała ponad 1000000 milion użytkowników. Pewnie byłoby ich więcej, gdyby postanowiono ją przeprojektować do współczesnych standardów. Nie rozumiem obecnej strategi włodarzy tego portalu, polegającej na likwidowaniu funkcjonalności zamiast ich udoskonalania. Czyżby zapowiadało to upadek portalu i ewolucję w słup reklamowy?

użytkownik usunięty
rafalspuka

"...rozwoju aplikacji Filmweb..."- a to dobre! Widać, że to spóźniony żarcik na prima aprilis. Sęk polega na tym,że on wcale się nie rozwija, lecz systematycznie cofa.

rafalspuka

Popełnili błąd szukają w kasacji aplikacji oszczędności bo strikte ona je przyniosła kasacją,ale… mogli przeobrazić Schemat-Biznesowy przeobrazić na Open Source wtedy to by życia dostało,sam jestem z tych co im tej aplikacji brakuje.Tyle Filmów/Seriali/Gier tam oznaczonych miałem....

rafalspuka

milion milionów użytkowników, E.T go home?

użytkownik usunięty
rafalspuka

Bruce Banner?

rafalspuka

Kiedyś bywałem tu codziennie. Zaczynałem od Czerwonego Filmwebu--gimby nie znajo.
Teraz wpadam tu raz na miesiąc jak coś konkretnie szukam.
Zadnych spotkanek, dyskusji bojowych, wygłupów i kopania po łydkach.
Zrobiło sie nijak.
A wszystko przez to że właścicielce FW uroiło sie by podnieść poziom przez zamknięcie INNE.
Było dobrze, trzeba było zrobić lepiej. I jak z prawami Murphego.
Lepsze jest wrogiem dobrego.
Hej!

rafalspuka

Strzał w kolano... Smutne, że ktoś podejmuje błędne decyzje i cierpi na tym masa użytkowników. Jestem ciekawa powodu takiej decyzji. Apka miała dużo fajnych rozwiązań i funkcji, które gdyby działały płynnie i tak jak powinny, byłyby pierwsza klasa. Bardzo szkoda...

Ania150

Podobno niedawno niektórzy użytkownicy dostali ankietę z pytaniem czy powinna nadal być dostępna aplikacja.
Jeśli było dużo głosów na tak, to może ją przywrócą albo nową stworzą.

MADEinPRL

No ja aplikacje ODINSTALOWAŁAM, bo tylko się wkurzałam, że wszystko nie działa... Ankiety nie dostałam. Gdybym dostała, na pewno opowiedziałabym się za jej pozostawieniem ale przede wszystkim za POPRAWIENIEM. Cóż... Pozostaje liczyć na to, że kiedyś wznowią pracę i apka wróci.

MADEinPRL

Najlepiej jakby aplikację usunęli na dobre,bo w obecnym stanie nie da się z niej korzystać. Dzisiaj wyskoczył mi krytyczny błąd z zaleceniem czyszczenia ciastków i danych i co? Nie da się zalogować do aplikacji mimo iż dane do logowania są prawidłowe. Szkoda, bo aplikacja była podręcznym narzędziem do szybkiego podglądu, dania oceny (nie pamiętam, kiedy ostatni raz działała ta funkcja) i jakoś tak wolałam to od korzystania z przeglądarki.

Paz_Vega

U mnie to samo :( Jeszcze do wczoraj usilnie korzystałam z aplikacji mimo jej zawieszania się itp. Tak samo, wyczyściłam dane i nie mogę się zalogować czyli chyba nastąpił definitywny koniec.
W aplikacji dobrze sprawdzało się program TV - mozna było ustawić swoje ulubione kanały, ustawić filtr "filmy". W przeglądarce na komórce program tv jest nie do ogarnięcia.

Paz_Vega

wydaje mi sie ze chodzi o reklamy. na www jest pełno. w apce nie bylo wcale...

endriu3

Tak, zdecydowanie o to chodzi. Włączyłam mobilną wersję i nope, nie będę korzystała. Raz, że reklamy, dwa dość dziwny układ - wielka moja ocena, wielkie oceny znajomych, później recenzje z wielkimi zdjęciami, galeria, reklama, zwiastun i dopiero obsada gdzieś na szarym końcu, a pod tym...reżyser xD aż dziw, że "program filmwebu" znalazł się tak nisko. Bardzo męczące i jakieś takie niepraktyczne to wszystko, zostaję przy tradycyjnej wersji pc,a na telefon polecam imdb - czytelniejsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones