Witam.
Czy pamiętacie może taki krótki animowany serial "Szczepan i Irenka". Leciał dawno temu na Canal+
Poszukuje jednego odcinka tego serialiku i niestety nie pamiętam jego tytułu. Był to odcinek w którym Szczepan ubrał Irenkę w strój płetwonurka i kazał jej wchodzic do jakiegos stawu czy jeziora. Pamięta może ktos ten odcinek?
Pozdrawiam

katie_2

Aż mi się łezka zakręciła. To był kapitalny serial. Ale chyba Ci nie pomogę. Nie pamiętam tego odcinka.

Birke_La_Folle

Ściągnęłam kilkadziesiąt odcinków .. ale tamtego nie moge znaleźc :( A serial faktycznie był kapitalny :)

katie_2

Nie wiem czy to dokładnie ten odcinek - ale Irka w wodzie pływa :)

http://video.google.pl/videoplay?docid=-3786306412385587933

Jansz

To nie ten odcinek ... w tamtym Szczepan ubrał Irene w taki stary hełm płetwonurka :)

katie_2

Może to: http://www.youtube.com/watch?v=A7wUFj-Mo4Q

katie_2

hehe.... dobre było "Irenko na Ciebie trzeba patrzeć jak na sztukę.... z
daleka" :] Uwielbiałem ich. Ale tego odcinka nie kojarzę niestety.
Pzdr.
BiF_

katie_2

To niestety tez nie ten odcinek .. Kurcze nigdzie go nie ma :(

katie_2

myślę, że chodzi Ci o ten odcinek:

http://www.youtube.com/watch?v=Ti41Ll-Si7k

klaudikszyn

Dlaczego nikt nie dodał tego kultowego serialu do bazy Filmwebu?

La_Pier

Właśnie, czemu nie ma go na FW?!?

zona_alkoholika

I ciągle nic. Nawet kiedyś zgłaszałem, aby go dodali - i cisza. Droga ekipo Filmwebu - śpicie?

użytkownik usunięty
gloslukasz

Oglądałem większość odcunków i ten serial jest bez sensu ,totalna głupota .Ten serial był chyba jednym z tych gdzie pomysł nie przerósł oczekiwań.Animacja może i ujdzie jak i głosy podkładane pod postacie ale pomysły odcinków w większosci denne i żenujące.Na ponad 100 filmików o szczepanie i irence może ze trzy były dobre .Reszta to badziew denne głupoty jakas gadanina i wymysły popaprane .Ten serial nie ma sensu jakieś dialogi jakby to była animacja pisana przez pacjenta psychiatryka ,to ma być śmieszne ? Może z odcinkiem adres było zabawnie coś to im się udało .No może jeszcze o pralce jest dobry odc .Inne to już głupie wymysły jakieś denne lipne gadaniny bez sensu .Ten serial był w większości bardzo nużący .Same gadaniny postaci w większości odcinków były nie do zniesienia i bardzo debilne .Może tam z pięć odcinków było dobrych ,reszta to syf bez krzty dobrego pomysłu na dobry serial .Jak to jest dobre to mnie to jakoś nie unioslo ,jak oglądałem większość odcinków to mówię sobie matko co za dno ,co za głupota kto to wymyslal takie badziewie ?serio ta animacja jest niskich lotów .Nawet szkoda oglądać większość odcinków bo to aż razi poziomem głupoty który jest na samym dnie .Jak można aż takie denne pomysły mieć gdzie nie można połapać się kto to w ogóle pisał ? Ten serial to można jedynie dac do oglądania człowiekowi na haju bo to tandeta taka ze nie da się oglądać .Ktoś się nie postarał i zrobił denna produkcję tyle .

no wkoncu na koncu ktos normalny kto wyjasnil ten syf

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones