Bayonetta i Bayonetta 2 na Switcha bez 1080p

  • News
  • ConQuest entertainment a.s.
Podczas tegorocznego The Game Awards Nintendo zapowiedziało nie tylko Bayonettę 3, ale i powrót dwóch pierwszych części na Nintendo Switch. Jedyne co dowiedzieliśmy się z zapowiedzi, to to, że jedynka i dwójka zadebiutują na Switchu 16 lutego 2018 oraz, że tylko jedna z nich trafi na fizyczny nośnik. Uwielbiamy tę serię, więc wysłaliśmy kilka nurtujących nas pytań do polskiego dystrybutora Nintendo, firmy ConQuest enertainment. Oto czego udało nam się dowiedzieć.

3 21


>>> Bayonetta i Bayonetta 2 będą dostępne do kupienia oddzielnie w Nintendo eShopie lub też w pakiecie, który pewnie wyjdzie trochę taniej

>>> Pudełkowe wydanie będzie wyglądać podobnie do amerykańskiego wydania kolekcji Resident Evil: Revelations - jedna z gier będzie na kartridżu, a druga jako kod do pobrania. Cyfrowo - "Bayonetta", a na kartridżu - "Bayonetta 2".

>>> Zarówno Bayonetta jak i Bayonetta 2 będą działać w rozdzielczości 720p i 60 klatkach na sekundę w obydwu trybach działania Switcha. O ile w trybie przenośnym to super wynik, bo to natywna rozdzielczość ekranu konsoli, tak w trybie TV liczyliśmy na coś więcej.

>>> Obie gry nie będą różnić się zawartością od swoich pierwowzorów. Jedyne zmiany, to obsługa figurek amiibo w Bayonettcie 2 oraz możliwość grania w dwójkę w co-opie online i lokalnie na dwóch konsolach.

>>> Porty obu gier powstają w Platinum Games, bez udziału zewnętrznych deweloperów.

3 21


Dodatkowo, zapytaliśmy o to, kto pracuje nad Bayonettą 3. Dowiedzieliśmy się, że jest to zespół w składzie podobnym do tego, który pracował nad Bayonettą 2 oraz, że tę chwilę nie ma informacji o tym czy przy produkcji gry biorą udział Hideki Kamiya (reżyser pierwszej części) i Yosuke Hashimoto (reżyser drugiej części).

Powiązane:

Zobacz też:

Nintendo Direct 12.04 - najważniejsze informacje

Nintendo Direct 12.04 - najważniejsze informacje

Po prawie ośmiu latach "Bayonetta" zawitała na PC

Po prawie ośmiu latach "Bayonetta" zawitała na PC

Recenzujemy grę "Bayonetta 2"

Recenzujemy grę "Bayonetta 2"

Platinum Games zapowiedziało grę "Bayonetta 2"

Platinum Games zapowiedziało grę "Bayonetta 2"

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię