Agata Kulesza

Agata Kulesza-Figurska

• Co wyjście przed kamerę, to miazga. Jak nie "Ida", to lekarka w "Służbach specjalnych". Ona by w Hollywood skasowała te wszystkie mdłe lafiryndy. Gdyby tylko tam mogła regularnie grać i znała biegle angielski.

82
    14odpowiedzi
    ost.
    • użytkownik usunięty

racja, może mówi po angielsku ;)

• Nie sądzę. Mogłaby się nauczyć, ale grałaby Polki, Czeszki i Rosjanki. Dostawałby role recepcjonistek. On to wie i pewnie dlatego woli Polskę.

• Słusznie piszesz, świetna jest

• Ta, skasowała, w rolach brzydkich tanich czterdziestek. Nie porównuj jej do hollywoodzkich gwiazd, bo to są właśnie gwiazdy, które błyszczą i tworzą piękno kina. A to jest jakaś szara mysz na drugi plan.

• W "Idzie", filmie, który przyniósł nam chlubę, zagrała wspaniale. Akurat od niej wymagam wspaniałego aktorstwa. O malowanych lalach już pisałem to samo co ty, ale akurat różnie to widzimy. Kwestia wyczucia i wrażliwości.

• Ida przyniosła nam chlubę? Kogo masz na myśli pisząc "nam"? Bo ja nie należę do żadnej organizacji żydowskiej. Jeśli Ty należysz to rozumiem, Ida przyniosła wam chlubę.

• "Ida" to polski film, opisujący trudną powojenną rzeczywistość, nader skomplikowaną z wielu względów. W "Idzie" pokazano losy dwóch kobiet z wymordowanej przez Polaków żydowskiej rodziny. Jestem dumny z tego, że w Polsce nie brakuje osób o wysokiej wrażliwości i inteligencji. Zawsze mamy do wyboru dumę warchoła i dumę odważnego.

• Drogi raVadrian należysz pewnie (Jak ponad 90%Polaków) do organizacji założonej przez pewnego Żyda Jezusa i jego apostołów- też jakby nie było Żydów. A co Agaty Kuleszy to jest po prostu klasyka sama w sobie. Masz rację Vermes- co wyjście przed kamerę to po prostu " miazga":, np.: "Roża", "Ida", no i ostatnio "Pewnego razu w listopadzie"

• Ty tak o sobie?

• skąd wiesz że nie umie angielskiego??? a i mój ojciec chrzestny chodził z Agatą Kuleszą do liceum

• A on wie, czy umie mówić dobrze po angielsku?

• Mówi biegle po niemiecku, a sama w wywiadach przyznaje, że nie zrobi kariery międzynarodowej, bo nie mówi dobrze po angielsku

• Zgadza się fenomenalna z niej aktorka, a poza tym wydaje się być fajnym człowiekiem.

• A tu taka niespodzianka https://pikio.pl/rodzinka...