Charlie Sheen

Carlos Irwin Estevez

7,7
13 407 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Sheen

Ponoć zgwałcił 13-letniego Haima na planie "Lucasa w 1986r, jeśli to prawda, to oby mu za to zgniła i odpadła parówa!!!

użytkownik usunięty
lisi_beret

Miał wtedy 19 lat... Jak on mógł?

Charlie zawsze umial sie dobrze bawic. :D Popieram go.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lisi_beret

co to za bzdury! co chwile w hollywood ktos kogos gwalci, molestuje a wy w to wszystko wierzycie

fyfy1000

Całe Hollywood jest na tym zbudowane, to nie jest kwestią wiary - wystarczy spojrzeć na to jak kończą, koniec na ogół bywa bolesny ;)

dzenero

Ciekawe jak Ty skonczysz, hehe

BenMaciag

Ktoś kto ma wiedzę i się do niej stosuje, źle skończyć nie może. Martw się o siebie ;)
hehe

dzenero

Nie sadze, jestes zbyt pewny siebie, wielu tak mialo. Hehe

BenMaciag

Nie interesuje mnie co Ty sądzisz, nie jestem pewny siebie tylko wiedzy, którą posiadłem. Widocznie Twoja wiedza nie ma wartości skoro wątpisz. "Wielu" odnosi się do większości, a ja należę do mniejszości, więc nie trafiłeś.

dzenero

To jaka to tajemna wiedze posiadles?? Jak lepic zamki z piasku?

BenMaciag

Nie napisałem, że jest tajemna. Wpadłeś cmentarniaku.
Myślisz, że mam ochotę pisać z kimś kto drwi i ma ograniczony umysł? Wyjdź.

dzenero

To do mnie nie pisz, brzydalu, hehe.

lisi_beret

Niech organ zgrzybieje temu co C. Haima leje.

Shadow_dawnego_ggggggg

Halm nie zyje od 10 lat. Opanuj sie.

BenMaciag

,,Halm" - nie znam gościa. Kto to jest? Tęczowy jakiś? Może z lgbt plus co to stali pod sejmem z tęczą? Polityczny więzień jakiś? Z tych co to ich pislamiści represjonują?
A może to jacuś dziduszka który to pod sejmem leżał a czołgi mu po nogach jeździły?

lisi_beret

Przewraca im się w głowach od sławy i pieniędzy!

atari799927176virgin

Mi sie przewraca z biedoty i nieslawy!!!!

BenMaciag

Rzeczywiście, w 4 literach się im poprzewracało.

lisi_beret

G..no burzę robisz bo ponoć człowieku nie wyskakuje z ploterzkami tu są od tego inne portale potwierdz swoje " ponoć " a potem oczerniaj no chyba ze do CV na plotkare czy inne g..niane pismo potrzebujesz.

jackback1

Ja to sam bym takie ploteczki wymyslal. Lebiej byc znanym i nielubianym, niz lubianym a nieznanym....

lisi_beret

Podaj jakies WIARYGODNE zrodla, chetnie poczytam...

lisi_beret

A tobie, zeby zgnila i odpadla parowa i zeby Cie przetestowali w najgorszym pierdlu, czy mowisz prawde, czy probojesz tu zaimponowac.

lisi_beret

Ale czy to piszesz jako hetero, czy jako homo i gdzie mieszkasz? Podaj adres, prosze. hehehhheeheh

lisi_beret

Oby to tylko nie była fantazja Coreya, który teraz bez grosza przy duszy wymyślił że może uda się naciągnąć Charliego na kaskę. ;-)

lisi_beret

Matka Coreya Haima zaprzeczyła tym spekulacjom!

In 2017, Sheen sued the National Enquirer over a story alleging that, in 1986, the then 19-year-old actor raped his 13-year-old co-star Corey Haim on the set of Lucas. The case was settled in 2018. Haim's mother, Judy Haim, identified a different actor as her son's rapist on The Dr. Oz Show, and told Entertainment Tonight that Sheen never raped her son, calling the claims "made up".[119][120]

źródło: https://en.wikipedia.org/wiki/Charlie_Sheen#Allegations_of_sexual_assault

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones