Charlie Sheen

Carlos Irwin Estevez

7,7
13 477 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Sheen

Co by nie sądzić o Charliem Sheenie,miał gość swoje piec minut (a nawet dziesięć) Na przełomie lat 80/90 zagrał (i to dobrze) w kilku świetnych filmach (Pluton,Wall Street,Żółtodziób,Hot Shots 1 i 2)

kinoman77_filmweb

Miał coś więcej niż 5 minut Charlie był mistrzowski w swoich rolach. Popadł w nałogi i kobiety ale nie trudno o to z taką popularnością. Podobne a nawet identyczne problemy miał przecież David Duchowny.

ChubakaCieLubi

Uwaga. Zdrowe zycie to tez nalog. I nie daje mi to spokoju, co napisales... Nalogi i kobiety nazwales jako problemy? Kto Ci takiego kitu nawciskal??? Przeciez nalogi i kobiety to najlepsze rzeczy, ktore moga sie przydarzyc w zyciu mezczyzny. No, chyba, ze jestes kobieta, wtedy wyjasnialoby to wszystko. Nalogi i inne kobiety zazwyczaj przeszkadzaja w manipulacji mezczyzna...

BenMaciag

Masz swoją percepcję i umysł możesz uważać inaczej.

kinoman77_filmweb

Bardziej gra w kultowych filmach bo jego rolę bym nie nazwał kultowymi. Nie ma on talentu do ról dramatycznych tylko debilnych komedi w których nie trzeba umieć grac

maciekb80

Z pewnością wybitnym aktorem nazwać go nie sposób, ale na przykład w takim "Plutonie" wykazał się niezgorszyn talentem dramatycznym. A co do kultowych-Topper Harley to postać kultowa pełną gębą, Sheen się z nią wręcz zespolił. Widać, to zwłaszcza w Dwójce.

kinoman77_filmweb

Własnie nie wykazał. On wgl gra bardzo mdle
Bez emocji A jeśli już to wygladją te emocje jak u ucznia na występie z okazji rozpoczęcia roku szkolnego

maciekb80

Przyznaj się-po prostu nie lubisz gościa:)

kinoman77_filmweb

Za prywatne poczynania nie ale za gre w parodiach już tak

kinoman77_filmweb

Charlie byl poprostu soba. Dlatego w wielu filmach postac, ktora gra ma na imie Charlie.

maciekb80

No i kasa sie zgadza. Madrala z tego Charliego, hehe

BenMaciag

Ja gościa lubię powiem ci że jakbym miał taką kasę to też by mi tak odwaliło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones