Chrissy Metz

Christine Michelle Metz

7,2
1 028 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chrissy Metz
marcin_lendzion

Nie wiem, ale jest poważnie otyła i to jest porąbane, że nic z tym nie robi. Dobra aktorka, a obrzydliwie spasła, bo nie chce jej się o siebie zadbać i naprawić tego błędu.

Wilkolak_Autograf

A moze choruje??? Wzieliscie to pod uwage? Sterydy, chore nerki i wiele innych....

lukisz7

Wziąłem to pod uwagę. Akurat mam znam się tych sprawach, ale nie musisz mi wierzyć. To tak samo, jak u palaczy nałogowych - to choroba? Czy jest to nie do przezwyciężenia? Nie. Biorąc sterydy np. na astmę, czy chorując w ten lub inny sposób nadal można skutecznie dbać o sylwetkę, jeśli nie jesteś unieruchomionym w stanie klinicznym. Wystarczy przestrzegać zgodnej diety i odpowiednio trenować. Trzeba mieć silną wolę. I nie wmawiać sobie, że to awykonalne.
Aczkolwiek Chrissy Metz, po tym, jak napisałem komentarz, zaczęła się odchudzać. Ona sama przyznała, że powodem jest to, że dużo jadła w dzieciństwie, przez co jej metabolizm się wypaczył. Po prostu nie miała wystarczająco silnej woli, aby się za siebie zabrać.

Wilkolak_Autograf

nie jest aż taką znowu wybitną aktorką, jest zupełnie przeciętna, dzięki temu że jest niesamowicie gruba dostaje role trzydrzwiowych szaf, gdyby schudła to by co najwyżej za statystkę robiła

uncut

Powiedziałem dobra, nie wybitna.
Ludzie oceniają ją na 7/10, co na fw znaczy DOBRA.
5 to przeciętna=średnia.
Wielkich roli nie dostaje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones