Donald Glover

Donald McKinley Glover

7,6
8 302 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Donald Glover

Dobry z niego raper. Warto sprawdzić parę kawałków i samemu ocenić.

saitek

Szczerze mówiąc znam go jako rapera już jakiś czas i dosłownie chwilę temu odkryłam, że jest aktorem. o.O

limowa

Gra w całkiem spoko serialu Community. Warto obejrzeć kilka odcinków. Raper z niego dobry a wers z Toxic o pierogach to "klasyk" hah.

saitek

Uważam, że nawet jeden z najlepszych. Polecam sprawdzić: Bonfire, Freaks And Geeks, Heartbeat, L.E.S.

Wtajemniczony

Przydałyby mu się lepsze bity bo czasem pod tym względem kuleje jego twórczość. Hopsin chciał z nim nagrać i mam nadzieję, że mu się uda. :)

saitek

lepsze bity? :D

subiektywna ocena, bo MOIM zdaniem pod względem jebni ęcia i różnorodności to rzadko która z hiphopowych gwiazd może do Donalda podjechać.

Zobacz jak bardzo różni się Heartbeat od np Crawl czy Freeks and Geeks. Zupełnie inna bajka, ale za każdym razym równie dobra.

sol82

Napisałem to 3 lata temu. ;) Jeszcze przed wydaniem Because the Internet więc Crawl nie było.

Niektóre bity np. na Camp lub Royalty był takie sobie. No ale to subiektywna ocena jak zawsze.

saitek

no to masz szczęście bo musiałbym Cię ścigać po internetach i obrażać Ci matkę :P

:) pozdrawiam

sol82

Bardzo małą ilość znasz raperów

Wtajemniczony

Skoro jeden z najlepszych, to po 4 latach dopiszesz coś do tej listy"muzycznych osiągnięć"? No właśnie wątpię. Może ostatni album to Olimp rapu ? Tzw. Jednostrzałowiec. Jeden niezły album, kilka singli....cisza...
Dobry raper to Killer Mike :-) oczywiście nie mówię ze Childisch Gambino jest złym raperem, ale prawdopodobnie wyrapował już swoje najlepsze wersy, w związku z czym określenie go "jednym z najlepszych" jest mocno przesadzone i w 100% nieobiektywne :-)
Pozdrawiam.

saitek

weźcie polećcie jakieś dobre kawałki, dziś usłyszałam Heartbeat i się zakochałam :D

into_the_moonlight

Kilka przykładów: Shoulda Known, Outside, Silk Pilow, Won't Stop.

Flux Pavillon - Do or Die - tutaj się gościnnie udziela.

saitek

aha dzięki, zap

into_the_moonlight

No to ten Flux Pavillon na przykład. Raczej nie nagrywa pod "techniawki" zbyt wiele.

into_the_moonlight

heartbeat #1 gwalciilem replay .

saitek

Jego nowa płyta "because the internet" ma premierę 10 grudnia "oficjalnie" - a dziś wyciekła do sieci.

John_Melendez

Mam zamiar przesłuchać. Typ jest dobry. :D

saitek

WŁAŚNIE SIĘ DOWIEDZIAŁEM ŻE TO ON, MIND=BLOWN!!!!!!
dodam, że słucham go od ~roku, no i obejrzalem 3 sezony community

saitek

Najnowszy album - świetny.

saitek

2 grudnia wychodzi jego nowa płyta - Awaken, My Love!

MrHipnotyczny

Pierwszy singiel świetny jak dla mnie

użytkownik usunięty
saitek

A nowy album pokazuje też, że równie dobry piosenkarz.

O to to. "Redbone" to świetny przykład.

saitek

Świetny raper, ale najnowsza płyta zrobiła na mnie niezłe wrażenie.. Świetna, całkiem inna, nie jest to rap ale Donald ma świetnie brzmienie gdy śpiewa, i to bogactwo instrumentów i głosów - magia!!

peachcrayola

szczególnie kawałek - Redbone świetny, słucha się i buja.

dYDelf

potwierdzam, bit jest niepowtarzalny!

saitek

a jeszcze lepszy jest producent muzyki Childish Gambino - Ludwig Goransson (także twórca muzyki do Czarnej Pantery, Venom, Creed), który jest pochodzenia polskiego i mówi po polsku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones