Janusz Wituch

7,2
6 532 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Wituch

Co jak co dla mnie to zawsze będzie stary "dobry" Cor Kalom z pierwszej części Gothica. Jego awanturniczość i wspaniały głos (oprócz Diega, Bezimiennego czy Xardasa) budował klimat gry.

buttongts

Hm, ja tam kojarzę go raczej z Krukiem, co oczywiście nie zmienia faktu, że
facet ma świetny głos. "Patrzcie, kto przyszedł! Mój Pan ostrzegał mnie, że
Innos przyśle swe sługi..."

buttongts

Świetny głos i wczucie w role: Cor Kalom, Kruk i Dexter...

buttongts

W ogóle dubbing w Gothicu był świetny,każda postac budowała specyficzny klimat.Nie było tam źle zagranej postaci.Mówię także o Gothicu II i Nocy Kruka.O Gothicu 3 nie wypowiadam się,bo nie grałem.
Chociaż sądzę,że Jacek Mikołajczak i Tomasz Marzecki spełnili swoje zadanie.Trochę nieuważnym posunięciem było danie do zagrania Adamowi Baumanowi trójki z piątki przyjaciół:Diega,Miltena,Lestera

sebogothic

Tak, w jedynce i dwójce Diego, Milten i Gorn mieli różne głosy - tak powinno zostać.

A swoją drogą zabawne - w dwójce był mag Daron, który przechadzał się po rynku, najczęściej można było go spotkać przy stoisku Sary, jeśli dobrze pamiętam. Miał dokładnie taką samą twarz jak Kruk, a co więcej pod obu podkładał głos Janusz Wituch...

buttongts

"Ile razy mam powtarzać, sukinsyny, żebyście nie przebiegali przez moją chatę"?!
Gość jest genialny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones