Kacper Kuszewski

6,2
1 932 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kacper Kuszewski
elwirawrobel

jako myszka Miki jest super.

kinomanka_13

Tak jest :) Mnie się też bardzo podoba jako Kuki z Simsala Grimm :D

elwirawrobel

Ajć, okropna pomyłka! Jako Jojo oczywiście! :D

elwirawrobel

a tej kreskówki nie widziałam, ale bardziej go wolę jako Myszka Miki jako Miki jest fenomenalny aż się zdziwiłam że to on użycza głosu bo trochę go nie poznałam, dopiero jak powiedział gdzieś że użycza głosu Myszki Miki to już wiem że podkłada. Dubbing mu super wychodzi, i w wkręconych też super zagrał i szkoda że tak mało gra marnuje się w M jak miłość, mam nadzieję że film wkręceni będzie przepustką do następnych ról. Chciałabym żeby Pan Kacper nagrał jakąś płytę z piosenkami bo wspaniale śpiewa, widziałam go kiedyś w 3 edycji Jak oni śpiewają i chciałam żeby to on zwyciężył.

kinomanka_13

Ja z kolei nie oglądałam go jeszcze we "Wkręconych", więc nie mam na ten temat zdania. Ale zupełnie zgadzam się z Tobą w tym, że pięknie śpiewa oraz super dubbinguje. Tobie i sobie życzę, abyśmy miały możliwość częściej go słyszeć w animowanych produkcjach, a także widywać w różnych innych. Natomiast Panu Kacprowi nie pozostaje życzyć nic innego jak wielu ciekawych ofert zawodowych i dużo dużo satysfakcjonującej pracy :D Pozdrawiam Cię :)

użytkownik usunięty
elwirawrobel

Nieźle podłożył głos pod Luka Skywalkera. Jego głos pasował do postaci. Jak nie lubię dubbingu w filmach tak on wypadł całkiem ok.

Początkowo trochę martwiłem się, gdy usłyszałem, że p. Kacper dubbinguje Luke'a, ale po obejrzeniu Nowej Nadziei (oraz paru scen z V i VI części) stwierdziłem, iż dobrze poradził sobie z tą rolą.

elwirawrobel

Dla mnie świetnie podłożył głos do Milo z Atlantydy.

elwirawrobel

Zgadzam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones