Maciej Stuhr

Maciej Jerzy Stuhr

6,4
72 973 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Stuhr
Elvis71

Ze wszystkim się zgadzam bo to nie jest aktor. Jednego nie rozumiem: daleko od jabłoni? Przecież jego ojciec jest niewiele "lepszym" aktorem niż on. Denerwuje mnie jak się ze Stuhra starego robi wieszcza narodowego i wybitnego aktora a z jego syna... poprostu syn Stuhra czy można źle o nim mówić? Maciuś to wybitne beztelancie jak patrzę na te jego role w tych durnych pseudo komedyjkach to poprostu żenady nie ma końca. Jest sztuczny, małoprzekonywujący. Kabareciarz z niego też nędzny więc poprostu zawód: syn.

penetrator1981

Spotkali się raz, wieczorem, pod kinem - miejscowy idiota z tutejszym kretynem...

Tak - mowa o was, ćwoki-ignoranci...

photograph1

Haha, dobre. Po dzień dzisiaj sprawdzają w słowniku co oznacza słowo ignorant.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tisoctocffel

W pięty mi poszło...

photograph1

Widać.

penetrator1981

sorry późno jest wiec krótko - popieram !!! pozdro

Elvis71

Na czym się znasz znafco elvisie71? Jeśli jest coś takiego, to się tym zajmij a od filmów krytykowania wara..

Elvis71

Polscy aktorzy sa slabi niestety!

użytkownik usunięty
atari799927176virgin

"Polski aktor nie potrafi grać"....

użytkownik usunięty
Elvis71

Jako kabareciarz był ok. W "Poranku kojota" i "Chłopaki nie płaczą" jakoś tam zagrał ale nie mogłem zrozumieć, dlaczego jego bohater musi mieć takie samo imię w obu częściach; wreszcie przyszło olśnienie-pewnie, znając jego ogarnięcie producenci chcieli mu ułatwić sprawę. Zresztą obie postacie są przez niego "zagrane" niemal identycznie. Co do tego jabłka, w kwestii aktorskiej zgoda w innych kwestiach niekoniecznie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Elvis71

Nie wiem czy tak daleko bo Jerzy Stuhr chyba też miał jakieś kontrowersyjne wypowiedzi o polityce

Elvis71

Bardzo blisko. Ojciec to zdrajca i syn to też zdrajca.

Melih_11

Może nie zdrajca tylko się utożsamia z innym "plemieniem". Pozostaje wierny starej handlarskiej tradycji a że na sprzedaż ma co najwyżej swój niezbyt lotny rozumek i resztki rozpoznawalności, to handluje tym co ma. Kiedyś było gorzej bo był bardziej popularny i żenada była większa. Oczekiwanie po nim tradycyjnie pojmowanej moralności to prosta droga do rozczarowania. To jak z tą przypowieścią o żabie i skorpionie.

Elvis71

Kim naprawdę teraz jesteś?
https://www.youtube.com/watch?v=q7vrGenywxU

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones