Maciej Stuhr

Maciej Jerzy Stuhr

6,4
72 973 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Stuhr

szkoda, bo lubiłam cię jako aktora. :(

Jeśli chcesz się ponabijać z PiSu to wstąp do kabaretu i twórz skecze. Ale rodzin Żołnierzy Niezłomnych i rodzin zmarłych w Smoleńsku proszę w to nie mieszać. To zwykłe świństwo!

cloe4

Jasne. Układom. A poza tym illuminatom, krasnoludkom i jaszczurom z kosmosu.

Der_SpeeDer

Ehh... Układ Okrągłego Stołu, to nie jest teoria spiskowa... choć nie chce mi się o tym gadać... Wielu ludzi uważa, że innego wyjścia wtedy nie było... Nie wiem co o tym sądzić.

Bo oczywiście za gadanie takich głupot Stuhrowi nikt mu nie płaci, co nie? Tak samo jak reszcie polskich aktorów, którzy ukazują swe sympatie polityczne?

cloe4

Co druga osoba pisząca w internecie "ukazuje" swe sympatie polityczne. Gdzie się można zgłosić po pieniądze?

Trochę boli, trochę bawi mnie naiwność ludzka.

kosobi

Nikt mi nie płaci.
I skąd wiesz jakie mam sympatie? Dla twojej wiadomości:
nie lubię KOD ≠ uwielbiam PiS. ;)

cloe4

a skąd wiesz że jemu ktoś płaci?

TheMateuszNH

Jeśli nikt mu nie płaci za gadanie takich pierdół i to jego własna opinia to pozostaje tylko mu współczuć. Nie lubię PiSu, ale jak go tak śmieszy ludzka tragedia ( w Somonińsku robili się nie tylko politycy PiS) to niech zrobi kabaret o swoim ojcu horym na raka. Na pewno będzie przednia beka :) Może jakieś żarty o Kojaku, bo teraz jest łysy jak Savalas xD

cloe4

Uprzejmie prosze o niepodejmowanie dyskusji z targowicko-KODomickim łajnem.

xxx454

Jakby tak pogrzebać w historii, ktora strona podpisała Targowicę...

cloe4

Niestety taka prawda.Ja również też straciłem szacunek do niego.Jedynym prawdziwym aktorem pozostał Marcin Dorociński naprawdę świetny aktor oraz jeden z najbardziej ogarniętych,Najlepszy aktor z tego pokolenia.Jedynie może mu podskoczyć Więckiewicz,lecz ten też "sprzedał" się KODowi :(

Wojtas998

No cóż, teraz nieKODowego aktora ciężko znaleźć... Ale tak czy siak wolę ignorować sympatie polityczne i staram się skupiać na ich grze aktorskiej. Zresztą w USA nie jest lepiej. Cała ferajna Hollywood wspiera jedynie Clinton, bo Trump "będzie straszny". I to jest właśnie układ, a aktorzy czerpiący profity często są po jego stronie....

Marcin Dorociński to jeden z moich ulubionych aktorów. ;D

cloe4

Noo Dorociński najlepszy na teraz,wszelki Karolak,Szyc,Adamczyk,Stuhr nie dosięgają mu do pięt :D

Wojtas998

A Tomasz Kot? Według mnie bardzo dobry jak na Polskę aktor, tylko że nie umie mówić w żadnym obcym języku co sprawia, że ma zamkniętą furtkę. Rola Religi w ,,Bogowie" jest fenomenalna (w mojej opinii). Dużo lepszy od Karolaka (czemu on gra praktycznie wszędzie tak samo), Szyca, Adamczyka, Stuhra, Małaszyńskiego czy Pazury. Dorociński i Kot to jedyni aktorzy w Polsce którzy coś pokazują.

Demonshunter

Dorociński>Kot,Stuhr ;)

Wojtas998

Gusta są różne.

Demonshunter

Tomasz Kot też jest spoko, szczególnie w "Bogowie". ;D

użytkownik usunięty
Demonshunter

A Robert Więckiewicz? ;)

Więckiewicz daje radę w dramatach, ale w komediach chyba bardziej go lubię. ;)

cloe4

A ja go lubię i jako aktora, i jako człowieka. Chyba należę do układu. A przynajmniej do ****** (wstawić odpowiedni epitet) lewactwa, jak miło określają mnie zwolennicy władzy . A byłoby tak fajnie gdyby ludzie nie skakali sobie do gardeł z powodu polityki.

malaika_freespirit

"A byłoby tak fajnie gdyby ludzie nie skakali sobie do gardeł z powodu polityki." No właśnie, tyle, że Stuhr chyba się do tej regułki nie stosuje, a znowu podburza nadwrażliwych i agresywnych na byle słowo PiSowców.
A aktorzy przecież to robią. Stura lubię jako aktora przecież, filmy z nim oglądam, są warte obejrzenia, a on świetnie gra... Tylko żalenie się gazetkom Newsweek czy GW dla swojego promowania i nienawiści do władzy jest dość słabe. Niech gra w filmach...

I jeszcze jedno! Nie jestem zwolennikiem władzy!!! Odkąd Buldożer Kuski wziął się za TVP, nie da się tego oglądać... Z drugiej jednak strony, TVP nigdy się nie dało oglądać. Jedyną stację jaką oglądam w TV jest Polsat. Ale z drugiej strony lepiej wziąć pod uwagę internet... TVNu też nie ruszam, bo to w sumie ta sama manipulacja, tyle, że odwrotną stronę. Ale jak widać, gdy PiS to robi jest łamanie demokracji... i jest, tylko gdzie byli ludzie od KODu przez ostatnie 8 lat?
Ale po co o tym pisać... Nie chce się tłumaczyć ze swoich poglądów... Zresztą, gdy pisałam ten komentarz nie liczyłam, że ktokolwiek ma niego odpowie. ;)

Słowa "lewactwo" używają nie tylko PiSowcy (pomijając już fakt, że oni gospodarczo są też lewicowi), ale wszystkie dość radykalnie konserwatywne partie... Jest to obraźliwy wyraz, ale czy bardziej obraźliwy od słowa "faszyści" jakie używa się pod względem partii prawicowych w gazetach lewicowych w całej Europie? A zresztą o czym my mówimy.... przecież to dzięki podobnym grupom, które usiłowanie promują multikulti czy tym podobne bzdety Niemki i Francuzki boją się wyjść na ulice, oraz między innymi dlatego (nie tylko, bo powodów jest sporo) Brytyjczycy zagłosowali za odejściem z Unii.

"Sprzedałeś się układom" szczerze żałuję tego określenia, zbyt brutalne... Chciałam nawet usunąć ten post, ale poza zgłoszeniem nadużycia nic nie mogę zrobić. XD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
giovanni50

Nie znoszę PiSu, także pomyłka!... To lewica gospodarcza, która narobi w gospodarce więcej szkody niż POprzednicy... Ale warto być nawet w kwestii polityki choć trochę obiektywnym obiektywnym, nie?

I nie musiałeś odgrzebywać tego tematu, skoro się z nim nie zgadzasz... ale oczywiście musiałeś sobie poszczekać, na kogoś kto myśli inaczej niż ty, nieprawdaż... XD

cloe4

W jednym masz racje PIS to szkodnicy
Zadłużają Polskę bardziej niż Gierek
Było nie opluwać młodego Stuhra

giovanni50

Ja opluwam? Ja go krytykuję za durne wypowiedzi, w których on opluwa innych... Po co? By się przypodobać pewnej grupie interesów i tyle... sorry ale poglądy polityczne niech zostawi dla siebie i radzę to każdemu aktorowi, nieważne kogo popiera, polityka już wystarczająco mocno podzieliła ludzi.

Natomiast, jeśli chodzi o aktorstwo to nie przypominam sobie, bym kiedykolwiek oceniła źle jakikolwiek film z jego udziałem, bo grać potrafi... Serial "Belfer" z nim mnie mocno ciekawi... także znowu się pomyliłeś...

giovanni50

Ty dalej piszesz te swoje brednie? Ehh :(

Pawlovsky

Jakie brednie ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Pawlovsky

Nie ma tematów tabu
Uwielbiam Stuhra

giovanni50

Ty tak serio? Są rzeczy z których po prostu się nie śmieje, w Stanach, nikt nie pluje na żołnierzy, bo tak od razu się takich debili kara, poza tym ten kraj traktuje żołnierzy jak bohaterów i słusznie, ciekawe co by było, gdyby ktoś śmiał się z choroby jego ojca, też byś napisał, że nie ma tematów tabu?

Pawlovsky

W sumie masz racjię
Jak Komorowski był ostatnio w szpitalu to mu pisiory życzyły wszystkiego najgorszego
Tacy chrześcijanie.
To działa w obie strony.

giovanni50

No widzisz;)

giovanni50

hahahaha, a może kochasz albo ubóstwiasz ? Czy tylko uwielbiasz ?

cloe4

Stuhr nie musiał nikomu się sprzedawać, to wnuk stalinowskiego prokuratora, który skazywał Patriotów na śmierć. Jakieś pytania ?

pcsik

to prokurator kogoś skazuje? Czego to można się dowiedzieć na filmwebie...

pcsik

Pewnie Piotrowicz się od niego uczył :)

giovanni50

Po co mieszasz w to jakiegoś Piotrowicza ? Tu jest mowa o Szczurze.Prawda w oczy kole, że to aktorzyna karierowicz po dziadku i tatusiu ?

ministerfinansow

Dalej z Tobą nie dyskutuje bo to nie ma sensu

giovanni50

Nie dziwię się.Naucz się najpierw interpunkcji.

cloe4

Wiesz, musimy zacząć od tego, że ze Smoleńska przede wszystkim nabija się sam PiS. To była ogromna tragedia i zamiast dać zmarłym spoczywać w spokoju, oni tańczą na ich grobach, zgarniając profity zarówno polityczne, jak i finansowe. Najbardziej na całym tym wypadku skorzystał nie kto inny tylko Jarosław Kaczyński. Co do Żołnierzy Wyklętych, to była to na dobrą sprawę zgraja bandytów i morderców, nie różniąca się niczym od UPA, i proszę ich w żaden sposób nie łączyć z Armią Krajową, bo to urąga pamięci prawdziwym bohaterom.

fabcio93

Nie zaprzeczam temu, że PiS to zła partia. Ba! Nie mam żadnych wątpliwości, że to oni nakręcają ten smoleński cyrk... Ale z rodzin bym się nie nabijała...

Żołnierzy Wyklętych z UPA porównujesz? XD

cloe4

Powiedział, że "...mają tu polew" czy coś takiego. Nie nabijał się z żadnych rodzin.

Ano porównuję, Wyklęci grabili i mordowali Ukraińców i Białorusinów, a UPA Polaków i Rosjan. To jedyna różnica, bo u nas ci pierwsi są odbierani jako bohaterowie, a na Ukrainie ci drudzy. No różnicą też jest liczba ofiar naturalnie, ale to żadne usprawiedliwienie, Wyklętym się po prostu mniej nawinęło niż banderowcom.

fabcio93

Ukraińce mają za swoich bohaterów UPA przecież....

A jeśli chodzi o żołnierzy wyklętych to duży nacisk na nich nałożył Lech Kaczyński. ALE Bronisław Komorowski to kontynuował...

Wielu z nich było patriotami... O mendach w ich szeregach nie wspomina się...

cloe4

Miałem styczność z Ukraińcami i UPA było zarzewiem konfliktu, bo ja uważam Wołyń za ludobójstwo, a UPA za zwykłych zbrodniarzy, a oni oczywiście nie. To kraj bez własnej tożsamości, dlatego na siłę szukali bohaterów i Bandera jeden się wyróżnił.

Dalej już nie ma co dyskutować. Też uważam, że Stuhr niepotrzebnie włożył kij w mrowisko, bo przecież i tak każdy, kto ma choć trochę rozumu, widzi, że PiS jedynie odwraca naszą uwagę Smoleńskiem od spraw istotnie ważnych, mających wpływ na naszą teraźniejszość i przyszłość. Tak to, został źle odebrany i stracił sporo sympatii nawet wśród osób neutralnych. Oczywiście o przeszłości też należy pamiętać, ale nie powinna ona jednak stawać się podstawą prowadzenia polityki.

fabcio93

Tym razem się z tobą całkowicie zgadzam. ;)

Ale mimo tego Macieja Stuhra dalej oglądam...

cloe4

No chyba, że za życie Ukraińca jest plusik, a Polaka minusik, to masz rację, Wyklęci to bohaterowie.

fabcio93

Czytam twoje brednie i nie mogę uwierzyć, że piszesz takie rzeczy. Wiadomo, że w szeregach Wyklętych byli bandyci, ale było ich mało i niektórzy po prostu wycierali sobie nimi gębę, że do nich należą i walczą z najbardziej morderczym reżimem. Kradli? Tak, bo nie mieli co jeść, a taką kradzież zawsze usprawiedliwiam, bo kradnie się jedzenie, a nie kosztowności. Porównujesz UPA do Wyklętych, to już jest żałosne, poczytaj jak banderowcy nas mordowali, a potem pisz takie pierdoły. Zbrodnia w Dubinkach? Gdyby Litwini nie mordowali Polaków, to by do tej zbrodni nie doszło, zbrodnie na Ukraincach? Oni to zaczeli, bezbronnych Ukraincow z rak Polakow, zginelo kilkaset Ukraincow (nie popieram takich dzialan, ale to wojna, psychika siada itd). Na swiecie z braci bielskich zrobiono bohaterow i jakos nikt nie mowi o ich zbrodniach i ze byli komuchami, wazne ze zydzi walczyli z nazistami:) Poza tym Litwini tez brali udzial w ataku na Polske z Rzesza.

fabcio93

Białorusini też nie są bez winy i to oni zaczęli mordy, po wejściu komuchów. http://nowa-e.blogspot.com/2015/02/zbrodnie-biaoruskie-1939.html https://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnia_w_Brzostowicy_Ma%C5%82ej https://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnia_w_Lerypolu

cloe4

Skoro Pan Stuhr raczył sobie naigrywać się na FB ze zmarłych
"Uprzejmie proszę o niewyciąganie mnie z grobu, nawet gdyby chciał tego mój brat."

Przeto my również odpłaćmy pięknym za nadobne i w związku z tym uprzejmie proszę o nie "chodzenie" na filmy tego Pana. Nawet jak będzie tego chciała dziewczyna.

Dobrosz_65

Słuchaj no Dobrosz. Dostałeś 500+ i masz na internet i wydaje Ci sie ze mozesz pluc na każdego.
Zajmij sie może robieniem kolejnego pincet plusa bo na tyle być może Cie stać (chyba ze jak twój sponsor lubisz chłopięce )

anty500

Dla mnie na 500+ to już synku za późno. Jestem w wieku po kreacyjnym. natomiast nie jest za późno na piętnowanie knajackich zachowań. Nie Twoich. Z Tobą na poziomie kloaki dyskutować nie zamierzam. Piętnuę zachowania niegodne, hańbiące. Takie właśnie jak u Pana Stuhra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones