Magdalena Boczarska

Magdalena Jadwiga Boczarska

7,8
22 008 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Boczarska

najładniejsza polska aktorka. mógłbym się z nią ożenić natychmiast.

blizzard74

wow wzruszyłem się

Aligatorek

Chyba jakiś żart. Strasznie zniszczona. Ale nienajgorzej gra.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
blizzard74

Poszukaj se lepszej kobiety.

karpiok23

marzy o aktorkach, a zwykłe śmiertelniczki mu obce :)

blizzard74

Czy najładniejsza, to sam nie wiem. Jakbym trochę poszperał w pamięci, to pewnie znalazłbym kilka tak samo ładnych. Ale jest jedna różnica. Obecnie Magdalena Boczarska jest najlepszą polską aktorką, a do tego atrakcyjną kobietą. Jak już wspomniałem, może być kilka bądź kilkanaście tak samo ładnych aktorek, ale talentem jej nie dorównują. Tzn. są tak samo dobre albo i nawet lepsze aktorki, ale znacznie starsze od niej. Pani Boczarska jest atrakcyjną, dojrzałą kobietą i inne aktorki z jej pokolenia albo młodsze (przynajmniej spośród tych, które znam), nie dorastają jej do pięt. Jej twarz doskonale odzwierciedla emocje, jakie ma w danej scenie pokazywać na ekranie. Przy niej większość polskich aktorek w tej grupie wiekowej to drewno.

blizzard74

Obawiam się, że jest już za późno. Chociaż kto wie, możesz próbować ją odbić Banasiukowi :)

raf_filmweb

Moczarska gustuje w młodszych od niej facetach, więc jeśli typ ma jakieś 10 lat mniej to pewnie wskoczy z nim do łóżka bez problemu.

blizzard74

Eee tam... Dla mnie zupełnie nieinteresująca pod względem urody, ale ile ludzi, tyle gustów. Żeń się, masz moje błogosławieństwo :)

blizzard74

Musisz się ustawić w kolejce :-P

blizzard74

Wolnego! Byłem pierwszy ;)
Jest piękna, seksowna i mądra. Ideał kobiety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones