Marek Barbasiewicz

Marek Antoni Barbasiewicz

7,4
5 000 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marek Barbasiewicz

Tak jak wyżej. Gra z ekspresją, uczuciem i energią. To taka stara szkoła aktorska. Nienaganna wytworna sylwetka, niski dobry głos. Nie wiem jak możecie oceniać człowieka przez pryzmat jego orientacji seksualnej. Najwyraźniej takie rzeczy jak prawo do wolnego głosu nie służy polskiej zacofanej społeczności. Nie mam zamiaru prawić morałów i wyskakiwać ze stwierdzeniami że homoseksualizm powinien być chwalony, ale ... do cholery to indywidualna sprawa każdej osoby ! Jeśli jakiś człowiek wynalazł by genialny lek na raka bądź też AIDS, jednocześnie będąc homoseksualistą to w Polsce i tak byłby niszczony no bo... pedał. Ludzie.... ten człowiek to po prostu dobry aktor. Czy w jego aktorstwie widać jego homoseksualna orientację ? Ja nie zauważyłem.

no_name_man

w sumie to jego sprawia kto jego lub kogo on pakuje od zakrystii

no_name_man

Co to za brednie? Polskie społeczeństwo jest tolerancyjne, nowoczesne i z całą pewnością doceni homoseksualiste, który stworzy coś dobrego. To, co wypisujesz, zupełnie zaprzecza pozytywnemu wizerunkowi Polaka i Polski. Polak jest otwartym człowiekiem Zachodu, bo Polska to rozwinięty kraj.

czomo12

Prawda, ale autorka widocznie ma w tendencji ponarzekać jak to Polacy "źli".

czomo12

Zgadzam się z tobą.

czomo12

Zajebisty sarkazm. Polska to najbardziej zaściankowy i nietolerancyjny kraj w Europie. Wstyd.

WielkiSzu

Zapraszam do nowoczesnej Francji :D :D :D

no_name_man

Owszem, pan Marek jest dobrym aktorem i nie wpycha obleśnych homo podtekstów do bajek dla dzieci, o tym że organizuje te ohydne parady dla gejów po ulicach również. Również i nie robi z homo osób świętych i nigdy nie słyszałem o tym by kogoś kto ma po prostu inne zdanie od niego wyzywał od homofoba i rasisty. Pomimo iż jest innej orientacji, to to że sobie tego nie wykorzystuje, dobrze o panu Marku świadczy. Moim zdaniem może więc w spokoju grać w filmach itp. Lepiej się przyczepić właśnie tych homo-celebrytów, którzy wykorzystują sobie swoją orientację, do władzy itp.

Andrzejcoolziomek

O, mądry wpis. I słuszna krytyka homo-celebrytów.

no_name_man

Polskie społeczeństwo nie jest zacofane, bo w Polsce nie było ścigania homosiów, jak na Zachodzie w pewnych krajach. Uważam, że powinna być ścigana homopropaganda (te parady, wymuszanie zmian w prawie, np. w kwestii tak zwanych małżeństw homo), ale samo bycie homoseksualistą - nie. Sam Barbasiewicz nie powinien być krytykowany za swój homoseksualizm wtedy, gdy mówi sie o jego pracy aktorskiej, bo jak słusznie niżej napisał Andrzejcoolziomek - nie budował na tym swojej kariery. natomiast na przykład gdy dyskutuje sie o wartości moralnej zycia w intymności z innym mężczyzną - wtedy można krytykować samą tę droge życia, bo jest po prostu grzechem - jak pisał św. Paweł "Nie wejda do Królestwa mężczyźni współżyjący z męzczyznami" - no ale to inna para kaloszy - inne miejsce dyskusji. W kategorii "aktorstwo" nie ma sensu tego mieszać.

no_name_man

Pan Marek to świetny aktor, jego orientacja seksualna to jego sprawa, w niczym mu nie ujmuje. Ludzie nauczcie się szanować odmienność, bo zginiecie marnie. Gdyby cały świat wyglądał jak ci wszyscy prawilniacy, to bym się chyba porzygał.

no_name_man

Ale debile tu piszą kto u nas niszczy homoseksualistow? Tepić należy homopropagande i lansowanie tego jako normę. Jakiś frustrat wyciąga temat jego seksualnej dewiacji i po co?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones