Milo Ventimiglia

Milo Anthony Ventimiglia

7,5
7 174 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milo Ventimiglia

Chciałabym zobaczyć go w jakimś porządnym filmie pełnometrażowym. Temu aktorowi wróżę świetlaną przyszłość.

użytkownik usunięty
Morgan_LeFay

ZgadzM SIĘ W PEŁNI!
W roli Jessanie pokazł wszystkiego na co go stać. Miejmy nadzieję, że będzie grał dalej.....

użytkownik usunięty

On musi grać dalej nie ma innej opcji uwielbiam go kochane kłopoty
oglądam ze wzgędu na niego to właśnie on sprawił ze ten film jest
tak świetny .............

NIKA

Nie przesadzajmy, że tylko on - ale fakt sezony z nim należą do najlepszych (choć ostatnie pare odcinków 4 serii było REWELACYJNYCH). Ale martwić Cię nie chcę, ale nic nie zapowiada, żeby jeszcze wrócił...

użytkownik usunięty
Aintha

WCALE NIKT NIE PRZESADZA ON JEST NAJLEPSZY.

użytkownik usunięty
Aintha

NIE MARTWIE SIE BO NAPEWNO WRUCI I TO W DOBRYM STYLU.

Aintha

Hello, Milo jest naprawdę niezły! Choć stara baba ze mnie też lubię ten serial i sama przyznasz,że nabrał kolorków od kiedy zaczął w nim występować Milo. Jak myslisz czy pojawi się w 5 serii. Ja tam bym chciała ;) Pozdrawiam.

użytkownik usunięty

zgadzam sie 100% przez niego film nabrał kolorkow.jes extra przystojny o niebo lepszy od dima-martynka

Zgadzam się, jest o wiele przystojniejszy od Dean'a i o wiele wiele fajniejszy. Dean był nudny -.- Naprawdę wkurzał mnie w odcinku "A Deep Fried Korean Thanksgiving" (3x09), kiedy coś tam gadał Jessowi, że nie obchodzi go, że Jess jest z Rory i takie tam i zgrywał takiego cool -.- A przecież wcale nim nie jest to po co udawać? I jeszcze w dwóch odcinkach był taki - raz gdy zamawiał całą masę jedzenia dla robotników Taylora (ugh), a drugi na tym karnawale.. Poszedł tam z siostrą i spotkali J&R i tez byl taki... ehh nawet nie chce tego opisywac. Jess rules, Dean sucks : )

kasieniek

to tylko dla waszej informacji - w stanach leci seria 6ta. I w niej Milo był tylko w 1 odcinku.. i nie zapowiada nic, by miał wrócić na dłużej:( (w 5tej był chyba w 2 albo 3 odcinkach)

kasieniek

po 10 latach Jess nadal rządzi :D

użytkownik usunięty
Morgan_LeFay

nom ... :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

wiedziałam ze zagra syna Rockeigo wiedziałam!!! nawet troche podobny. mamuniu jaki słodki:*:*:*

kosmitka_

nie no nie wierze że ona ma 29 lat !!!!??? mój mały Jesse.. no ale co tam i tak jest brutalnie przystojny ;d;d;d;;d

kosmitka_

ja sie września doczekać nie mogę i jego nowego serialu :))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones