Natalia Szroeder

Natalia Weronika Szroeder

6,7
3 127 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Szroeder

Debiut w wielkim stylu, bo w naprawdę dobrej produkcji...Tylko według mnie coś nie grało, nie bardzo pasowała do tej roli :C

Asia_Krupa

To w ogóle była słaba rola kobieca, nijaka. Taka słodka dziewuszka przy gangsterze. Ciężko przy czymś takim się wykazać.

Asia_Krupa

Zabawne to było. Zachwyty głównego bohatera nad jej rzekomym pięknem mocno kontrastowały z jej faktycznym wyglądem.

celebes

zgadzam się

celebes

Każdy ma inny gust.. Wg mnie jest fajna..

dawidlademann

Ale za to każdy ma klawiaturę która przyjmie każdą bzdurę np. poddawanie w wątpliwość piękna Natalii Szroeder

Asia_Krupa

Jak dla mnie to mogłoby jej tam nie być. Niewiele miała kwestii, mdła. Ale i tak lepsza od tej drugiej.

Asia_Krupa

nie pasowało to, że ona nie jest aktorką. nie rozumiem zatrudniania celebrytów/piosenkarek. mało, to jest aktorów w Polsce, studentów aktorstwa? myśle, że każda przeciętna aktorka wyciągnęłaby z tej roli dużo więcej. ona jest piękna, tego nie można jej odmówić, ale aktorka z niej marna. wygląda to nie wszytsko jesli chodzi o film

lucylu_filmweb

Zgadzam się każda studentka była by przeszczęśliwa i wyszła by ze szkoły z doświadczeniem. A Natalia słabiutko.

Asia_Krupa

Przypomina Leę Massari z "Powiększenia" Antonioniego!
https://www.filmweb.pl/person/Lea+Massari-76162

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones