PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492113}

Superstar Express

Ai Jiu Zhai Yi Qi
7,5 295
ocen
7,5 10 1 295
Ai Jiu Zhai Yi Qi
powrót do forum serialu Ai Jiu Zhai Yi Qi

Jest to historia outsiderki MoMo, która zaczytuje się mangą i w szkole ma tylko jednego przyjaciela, Jia Sena, który jest lekko opóźniony, ale jest także znakomitym pływakiem. Pewnego dnia w jej szkole zjawia się MARS, do niedawna bardzo popularny aktor i piosenkarz, jednak z powodu jego zachowania i braku ogłady, popadł w niełaskę. Wraca do szkoły i wynajmuje pokój u MoMo. Ta dwójka, na początku taj różna, znajduje po pewnym czasie płaszczyznę porozumienia i nie tylko. Okazuje się jednak, że nie tylko MARS czuje coś do MoMo.
Najsłabsza drama z udziałem Rainie Yang, jaką widziałam. Wszystkie, w których wystąpiła do tej pory były dobre i oglądało się je z przyjemnością. Przez tą z trudem przebrnęłam. Tylko dla wielkich fanów Rainie, innym nie polecam. Średnia gra aktorska.

susetta

A mnie się ogromnie się podobała postać MoMo, tak całkiem inna od dotychczasowych, widać, że Rainie ma spore możliwości aktorskie, skoro potrafi tak różne postacie stwarzać

ocenił(a) serial na 7
susetta

hm. nie wszyscy oglądają tę dramę dla Rainie. niektórzy po prostu szukają wciągającej fabuły. jestem bardzo płytka, ale mnie się podobała.

ocenił(a) serial na 8
stupidkid

jeśli dobrze policzyłam to serial ma 13 odcinków, nie 12 ;] i moim zdaniem jest świetny. chociaż szczerze powiedziawszy, to trzeba mieć humor do oglądania takich produkcji. ja akurat miałam wielką ochotę na całkowite odmóżdżenie, więc spisało się świetnie;)) idealny wybór, jeśli wcześniej obejrzało się coś przygnębiającego czy coś w tym stylu.:]]

ocenił(a) serial na 8
susetta

Czy drama ma być ambitnym kinem? Jak dla mnie ma być przyjemna, z humorem, do oderwania się. I ta taka jest. A Fahrenheit nieźle sobie poradził z główną piosenką. Podoba mi się ich MOMO.

ocenił(a) serial na 7
susetta

Drama schematyczna ale bardzo sympatyczna. Nie ukrywam, że widziałam wiele lepszych i bardziej wciągających. Jednak myślę, że warto obejrzeć. Końcówka bardzo mnie usatysfakcjonowała :D Obejrzałam głównie z powodu Jiro Wang'a i nie żałuję :) choć o wiele lepiej zagrał w MoMo Love.
Postać głównej bohaterki zbyt introwertyczna jak dla mnie ale w sumie taka była jej rola. Natomiast Pan Kapitan wymiatał :) Pan Menadżer też był cool ^^

ocenił(a) serial na 8
susetta

Drama bardzo przyjemna. Dobrze się ogląda. Zakończenie boskie, płakałam jak bóbr. Dla wszystkich fanów Jiro jest to pozycja obowiązkowa. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones