PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717910}

Billions

7,9 8 880
ocen
7,9 10 1 8880
Billions
powrót do forum serialu Billions

Czy tylko mi się wydaje, czy nasza opoka bezlitosnych graczy, orędowniczka manipulacji i ta, która zawsze dostaje to, co chce... wymiękła? Wendy przemieniła się w 4 sezonie w płaczliwą drugorzędną panią terapeutkę, która nie potrafi sobie poradzić z własnym poczuciem wartości, związkiem, klientami i pozycją? Histeryzuje, wchodzi w dziwne gierki z Chuckiem, raz mu pozwala zaprosić dominę do domu, drugiego dnia ów dom sprzedaje, bo przestaje być jej "świętym miejscem"... Odkrywa się kompletnie przed Taylor odgrywając głupi teatrzyk, a podczas joggingu wybucha płaczem trzymając się barierki...?
Wyznanie Chucka, że bawią się w sadomasochizm tak bardzo ją upokorzyło? W rzeczywistości więc jest kruchą istotą, która tak bardzo przejmuje się zdaniem innych..? Czuję rozczarowanie tą postacią. Myślałam, że scenarzyści popchną ją bardziej w stronę kobiety zupełnie pozbawionej jakichkolwiek hamulców.

ocenił(a) serial na 8
Nesna

Nie jesteś w stanie określić, w którym momencie zakochałeś się we mnie? I nie załatwiłeś mi pozytywnej decyzji komisji lekarskiej? Gdzie ci prawdziwi faceci... A już wiem! Pa, idę do sponsora, bo jestem silną i niezależną kobietą.

ocenił(a) serial na 9
gzie

No wlasnie :/ Niewiarygodne, że będąc alfą i omegą emocji i empatii nie mogła wyczuć, że Chuck prawdopodobnie nie był w tamtym momencie w natroju, żeby rąbnąć romantycznym przemówieniem w identycznym tonie jak axe... Już tylko czekałam aż scenarzyści w końcu się przełamią i rzucą ochłap w postaci jakiegos kissa z bobbym. Obawiam się, że w kolejnym sezonie to się jednak stanie...

ocenił(a) serial na 9
Nesna

W każdym sezonie są jacyś wygrani i jacyś luzerzy. Mam wrażenie, że Wendy jest szykowana na luzerkę kolejnego sezonu.

Nesna

zaskakująca ocena ... (dla mnie oczywiście); jestem po szóstym odcinku 4. sezonu i wszedłem na te forum, żeby poszukać odpowiedzi na pytanie, dlaczego Wendy w 4. sezonie stała się tak podłą osobą....
bo coś mi chyba umknęło,
czy tylko zagrożenie aresztowaniem pod koniec 3 sezonu i podjęte w celu jego uniknięcia działania?
Od początku 4. sezonu to inna postać, wredna i bezwzględna.

Tomeq_1977

Raczej to widać po tym jak pytają ją- że jeszcze dajesz radę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones