PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765501}

Dobre miejsce

The Good Place
7,5 29 985
ocen
7,5 10 1 29985
7,6 9
ocen krytyków
Dobre miejsce
powrót do forum serialu Dobre miejsce

Muszę przyznać, że bardzo wkręciłem się w ten serial - dużo śmiesznych akcji i dużo się dzieje. Gdybyście mogli wymienić ulubioną postać serialu kto by to był :

Moim zdaniem z ról pierwszoplanowych to zdecydowanie Janet - świetnie zagrana rola.
Jeśli mógłbym wymienić ulubioną rolę drugoplanową to zdecydowanie będzie Sędzia Gen - (Maya Rudolph) - jej teksty są zaj**iste, mam nadzieje, że jeszcze się pojawi.

deichman1996

Janet jest swietna :) z naszej czworki najbardziej lubie Eleanor, najmniej zas niestety Jasona. Michael jest rowniez niezwykle barwna postacia.

ocenił(a) serial na 8
deichman1996

Janet jest świetna. Moją ulubioną jest jednak Tahani, Jameela świetnie gra tą postać aż trudno uwierzyć że to jej pierwsza rola w życiu :)

deichman1996

Wszyscy stworzyli niesamowicie przekonujące postacie, jestem w stanie nawet kupić Jasona, bo znałem jednego głupka, który robił podobne gesty jak on :).

Jednak JANET w swoich już 7 odsłonach jest genialna! Właściwie to można powiedzieć 8 odsłonach licząc fakt, jak bardzo jej postać ewaluowała od pierwszego sezonu.

ocenił(a) serial na 7
deichman1996

Tahani i Jason. Uwielbiam ich zwłaszcza w pierwszym sezonie.

ocenił(a) serial na 5
deichman1996

Nikt, wszyscy irytujący.

ocenił(a) serial na 10
deichman1996

Dla mnie zdecydowanie Michael.

ocenił(a) serial na 7
deichman1996

Nie wiem, czy zauważyliście, że (przynajmniej w 4 sezonie) Michael zawsze nosi muchę pod kolor ubrania Eleanor? I im obojgu kibicowałem. Ale wszystkie postacie fajne.

ocenił(a) serial na 8
deichman1996

Michael

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones