PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765501}

Dobre miejsce

The Good Place
7,5 29 991
ocen
7,5 10 1 29991
7,6 9
ocen krytyków
Dobre miejsce
powrót do forum serialu Dobre miejsce

stwierdzam, że to bardzo przyjemny i zabawny serial, pochłonęłam wszystkie odcinki jednym tchem, polecam :)

ocenił(a) serial na 7
filmoweczka

Jestem zachwycona tym serialem. A finał.... ech, ktoś już obejrzał, bo ja tak

spoiler

oby tak wyglądało piekło

ocenił(a) serial na 7
vhv

Muszę przyznać, że finał mnie zaskoczył, nie spodziewałem się takiego rozwiązania. Ciekawe czy stacja da zielone światło dla drugiego sezonu, bo perspektywy są obiecujące.

ocenił(a) serial na 7
zbychu20

Zakładam,że tak gość co robi ten serial ma 3 całkiem duże sukcesy za sobą, chociaż u nas nie tak popularne, to pewnie pociągną to dalej. (Brooklyn 9-9, The office, Parks and Recreation)

vhv

haha nie domyśliłem się takiego zakończenia, ale uśmiech Michaela gdy Eleanora powiedziała: this is the bad place bezcenny :D Trochę szybko się skończył serial i nie wiem co mogliby wymyślić dalej jak wielka zagadka się wyjaśniła to kolejny sezon byłby nudny bo wiemy że to wszystko aranżacja twórców i tylko 4 osoby są prawdziwe. Ale aktorów dobrami genialnie i wiele razy można było się pośmiać :)

ocenił(a) serial na 7
RadoslawKamil

Fajny ten aktor. Mogą nas zwodzić cały 2 sezon, a na koniec okaże się, że to middle place :)

vhv

Myślę,że cały eksperyment sprowadzi uwagę twórców dobrego miejsca i stwierdzą,że Michael udowodnił,że ludzie mogą się zmienić nawet po śmierci i ostatecznie Eleanora trafi do dobrego miejsca. Ale to by było mało zabawne więc może lepiej żeby nie szło w tym kierunku.

ocenił(a) serial na 7
RadoslawKamil

no! czyli też wierzysz, że będzie 2 sezon!

ocenił(a) serial na 8
vhv

Oficjalnie otrzymał zielone światełko! :)

ocenił(a) serial na 7
ocenił(a) serial na 8
vhv

Również się cieszę, bo dał powiew świeżości i zaskoczył finałem :)

ocenił(a) serial na 8
theszymonfilipiak

Gdzie można obejrzeć cały sezon z polskimi napisami?

ostraa

Netflix :)

filmoweczka

Niestety już 2 sezon to kompletnie inna śpiewka :(
Brak pomysłu autorów bije po oczach .... ja po 4 ocinku dałem spokój.
Moim zdaniem 1 sezon w sumie zamyka temat.

Foto_Bizon

Mam całkowicie inne odczucia. Pierwszy sezon był nudny, dziecinny wręcz. Jakiś przyjemny wstęp i tyle. Nie czułam, żeby to zmierzało w jakimkolwiek kierunku. Drugi sezon był niespodzianką, świetny plottwist. Moim zdaniem im dalej w las, tym bardziej ma się wrażenie, że wszystko zostało w tym serialu dokładnie zaplanowane. Zakończenie poruszające, ale i potrzebne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones