Doktor to ostatni z Władców Czasu, zamieszkujących niegdyś planetę Gallifrey. Podróżuje w czasie i przestrzeni statkiem kosmicznym - budką policyjną TARDIS, ze swoimi ziemskimi towarzyszami.
Jodie fajnie gra, ale wciąż uważam, że doctorem powinien być facet. Dlaczego? Bo zawsze był! Trochę tak jakby nagle supergirl został facet od któregoś sezonu. Niestety to nie ...
Prawie każdy temat jest pełen zachwytów nad nowymi odcinkami, ale według mnie sezon 8 to równia pochyła. Pomijając już niezbyt ciekawą fabułę odcinków, co jest kwestią gustu, denerwuje mnie ...
Niech ktoś zmieni plakat na stronie tego serialu, bo nie mogę już na niego patrzeć! Nic do niego nie mam, ale zwyczajnie mi się znudził :O
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.