PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792826}

Dom z papieru

La casa de papel
8,1 214 344
oceny
8,1 10 1 214344
4,8 6
ocen krytyków
Dom z papieru
powrót do forum serialu Dom z papieru

mistrzostwo

ocenił(a) serial na 9

To jest jeden z tych seriali gdzie po obejrzeniu całości , siedzisz podekscytowany a zarazem przygnebiony tym , że wiesz ze to się skończyło i nie możesz się z tym pogodzić. Serial wpadł w moje top3 seriali i zagości tutaj na bardzo długo

ocenił(a) serial na 8
napiorek12

Zgadzam się w 100% !! Dodatkowo dodam jeszcze że zakochałem się w Nairobi, jest przepiękna

ocenił(a) serial na 5
Egzorcysta_Ferdas

lepsza jest już chyba ta tokyo

marcin_lendzion

Uważam że obie nie są jakieś bardzo piękne, może dlatego że preferuje blondynki.
Monica Gaztambide <3 ;D

ocenił(a) serial na 8
marcin_lendzion

panowie, wszyscy mamy inne gusta :) wymieniamy się tylko poglądami :) tokyo i monica też są piękne :)

ocenił(a) serial na 8
Egzorcysta_Ferdas

Mój głos też idzie Na Tokyo ;) Nairobi rzeczywiście piękna ale bez mejkapu sprawy miały by się całkowicie inaczej na moje ;) Monica zaś np dla mnie autentycznie średniawa - nie mój gust ;) także widać dla każdego coś miłego ; )

ocenił(a) serial na 9
mordarg

A mój głos na Ariadne ❤️

ocenił(a) serial na 8
tyysiaa7

a przypomnił mi kto to wgl był ?? Bo już trochę minęło od kiedy ten serial widziałem xD

mordarg

"Mennicowa miłość" Berlina ;-)

ocenił(a) serial na 10
tyysiaa7

A mi się najbardziej spodobała Alison Parker, mimo że młoda atrakcyjne miała spojrzenie... ;)

ocenił(a) serial na 10
Egzorcysta_Ferdas

A ja lubię dojrzałe panie i uwielbiam inspektor Raquel

ocenił(a) serial na 10
marty73

Moją faworytką jest Raquel!

ocenił(a) serial na 10
marty73

Lizbona :)

ocenił(a) serial na 8
alex_72

Ona czasem wyglądała jak baba Jaga :D

ocenił(a) serial na 10
Egzorcysta_Ferdas

Nie ma brzydkich kobiet.... tylko.... Wina czasem brak :)))

ocenił(a) serial na 6
Egzorcysta_Ferdas

Oczywiście, że w pewnych miejscach pachnie naiwnoscią i zbyt dużo farta oraz ten romans inspektory, jednak to jest działo jako całość bardzo dobrze zrobiony film. Stąd noty na poziomie 8.5, widać Hiszpanie się postarali.

P.S Bardzo ładna Tokyo

ocenił(a) serial na 9
iamclint

No właśnie

A czy tego tunelu nie mógł wykopać wcześniej przecież miał na to dużo czasu zanim wykonali napad

ocenił(a) serial na 9
ventulier

Przecież wykopali wcześniej, a te wykopki na koniec miały tylko na celu przyśpieszyć pracę, by uratować Moskwę. Prawdopodobnie wcześniejsze kopanie na bliższą odległość byłoby zbyt ryzykowne, bo ktoś mógłby usłyszeć, a kto wie, czy nie było tam jakiś czujników.

ocenił(a) serial na 10
Egzorcysta_Ferdas

najlepsza Alison Parker :)

ocenił(a) serial na 9
Egzorcysta_Ferdas

Ja powiem tak,laski może nie są jakoś wyjątkowo piękne.Ale mają to coś w sobie co przyciąga męski wzrok.A do tego mają większe jaja niż niejeden facet :D

ocenił(a) serial na 1
Egzorcysta_Ferdas

to, ze ten serial na 10 gwiazdek oceniają ludzie którzy zakochują się w postaciach z seriali wiele o nim mówi

użytkownik usunięty
ocenił(a) serial na 9
napiorek12

Zgadzam się, podobnie miałem przy Breaking Bad.

ocenił(a) serial na 8
Blackmark666

Można spokojnie postawić to obok BB. Z tych nowożytnych seriali tego typu podium utowrzyły by właśnie Breaking Bad, Banshee i La Casa De Papel na moje ; )

mordarg

Weź nawet nie porównuj tego gniota do Breaking Bad. Poziom tych seriali jest odległy o lata świetlne.

ocenił(a) serial na 8
Reksio_gwalciciel

Po pierwszych dwóch sezonach tak twierdziłem - 2 lata temu serial był wspaniałą zamkniętą całością. Aktualnie ocena zjechała mocno w dół i jak mówisz całościowo to nie stało obok Breaking Bad.

mordarg

Amen

ocenił(a) serial na 10
napiorek12

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak! mam to samo haha :)

ocenił(a) serial na 10
natatita

Nic tylko płakać, że się skończył...xD, kurczę czemu jak coś jest na prawdę dobre to jest takie krótkie...

misiorek_filmweb

I jak się zakończyło?? Nie mam jak oglądnac ostatniego odc w najbliższym czasie A ciekawość mnie zżera?

użytkownik usunięty
lukaszcygal

lepiej obejrzec jak bedzie czas;]

ocenił(a) serial na 9
napiorek12

Zgadzam się, dopracowany serial pod wieloma aspektami

ocenił(a) serial na 8
Speed20

Nie zgadzam się, niedopracowany serial pod wieloma względami ... i co z tego ? świetnie się go oglądało ;)

napiorek12

Prawda, cos pieknego. Zawsze same dobre rzeczy szybko sie konczą, a gówna zostaja.

ocenił(a) serial na 6
napiorek12

A moim zdaniem to wielka zaleta tego serialu, że został umiejętnie zakończony. Wiele seriali jest ciągniętych przez kilka sezonów i później to już się ogląda często tylko z przyzwyczajenia. A tutaj klasa! Bardzo się cieszę, że nie będzie kontynuacji, bo wiemy że serial pozostanie świetny.

ocenił(a) serial na 5
kubaakozlowski

kocham cię kubaakozlowski cudowny idealisto!

ocenił(a) serial na 8
tisoc

:) no oczywiście, żyjemy w systemie któremu postawili się bohaterowie filmu, więc wycisną z tego serialu ile wlezie. Liczy się zysk. Patrz co zrobili z takim "Prison Break" albo "Lost" ... kolejne sezony i kiła-mogiła. Ale za to producentom hajsik się zgadza...

ocenił(a) serial na 5
OmniModo

coś sie chyba pomyliło bo lost nie był przeciagany tylko przy tak skomplikowanej fabule wszystko trzeba było zamknac i potrzebne do tego były 3 sezony. PB czy Dom z papieru mozna zamknać w kilka odcinkow...

ocenił(a) serial na 8
YourMind

Skoro mi przyznajesz rację w komentarzu to jednak się nie pomyliłem.
Też uważam , że fabułę Lost-a można było zamknąć w 3 sezonach i byłby konkretny, zwarty i do końca przykuwający uwagę widza serial. A nakręcenie dwa razy więcej sezonów (w sumie 6) to typowa jazda na fali i trzepanie hajsiku .
Przeciągnęli go na maksa i jak ktoś to ładnie skomentował "cały czar i urok tego filmu zniknął" oraz "W czwartym, albo pod koniec trzeciego sezonu pojawiły się już takie głupoty, że [...] nie dało się oglądać na trzezwo". :)

ocenił(a) serial na 5
OmniModo

nie zrozumielismy się i nie zgodze sie ze to była jazda na fali i trzepanie hajsu bo ZAgubieni nie pamietam dokładnie czy po 2 czy 3 sezonie widownia sie zmniejszyła i ktoś kazał konczyć serial wiec zapytali sie tworcow ile potrzebuja zeby zamknać serial i wtedy wyszly 3 sezony to miałem na mysli .Ale tam była ogromna ilośc watkow i tajemnic wiec nie dziwie się ,żę poszli w droga powolnego zamykania serialu a nie jak w przypadku niektorych mega szybko. Tutaj sytuacja jest calkiem inna bo 3 sezonem zaczeli nowy watek i pytanie czy 4 sezon zakonczy serial czy beda ciagnać walke z system ale mysle ze to nie przejdzie tymbardziej kolejny napad.

ocenił(a) serial na 10
kubaakozlowski

Będzie 3 sezon ;)

ocenił(a) serial na 9
LubieOwnic

Grzechem by było, aby taka ekipa wycofała się z branży. Szkoda tylko, że Berlina zabraknie :(

ocenił(a) serial na 7
acidity

To nie jest wcale takie oczywiste

ocenił(a) serial na 8
anauu

Właśnie, po obejrzeniu 8 odcinka 4 sezonu, uważam, że powinien być następny sezon.

ocenił(a) serial na 8
LubieOwnic

... a nawet czwarty https://www.ppe.pl/news/136026/dom-z-papieru-4-koniec-prac-na-planie.html

ocenił(a) serial na 9
OmniModo

Będzie 6 sezonów bo przy 3 netflix przejął produkcję a nie ta ich stacja hiszpańska antena 3

ocenił(a) serial na 9
kubaakozlowski

I tu się niestety pomyliłeś, szkoda trochę że to ciągną, a z drugiej strony jestem ciekawy co jeszcze wymyśli profesor ;)

napiorek12

a mozesz napisac jakie są pozostałe dwa???

ocenił(a) serial na 9
tysia_21_87

Moim numer 1 jest Spartacus , uwielbiam ten serial , oglądałem już całość kilka razy i nie nudzi mi się. Numer 2 zdecydowanie gomorra ;) Jedyny serial do którego nie mogę się przemoc to gra o tron , 3 razy usnąłem na 1 odcinku. Następnym razem muszę strzelić mocną kawę bo opinie są rewelacyjne. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones