PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639780}

Endeavour

8,2 2 325
ocen
8,2 10 1 2325
Endeavour
powrót do forum serialu Endeavour

Piszę po obejrzeniu 3 sezonów.
Uważam, że już sezon 1 był znakomity - ale w sezonie 2 - serial zaczyna ocierać się o arcydzieło, aby kontynuować w sezonie 3,

Zagadki kryminalne są inne w każdym odcinku. Są to zagadki poplątane, złożone, i bardzo ciekawe.
Ale poza kryminałem to też serial o genialnym głównym bohaterze, o jego uczuciach, problemach w pracy policjanta.
Morse wydaje się zwykłym chłopakiem - a jednak, po chwili czuje się blask, jaki od niego bije - rola S.Evansa to majsterszyk.

Czasem - jest to też serial bardzo, bardzo gorzki - zwłaszcza w sezonie 2 i w zakończeniu sezonu 2, które jest wielkie. Dzięki Bogu - serialu nie zakończono - bo chyba serce by mi pękło.

I jest jeszcze inspektor Thursday, a jego przyjaźń i interakcje z Morsem to coś wspaniałego.

Jestem nieco zauroczona głównym bohaterem - i nie mogę się doczekać sezonu 4!!

nan_s

Zazdroszczę,że jeszcze tyle nowych odcinków masz do obejrzenia-ja czekam na szósty sezon,mam nadzieję,że się nie zawiodę!

ocenił(a) serial na 10
daner5

I już obejrzałam całe 5 sezonów Endeavour :)- i - z tęsknoty!:) - zabrałam się za "starego" Morsa:). I po obejrzeniu kilku odcinków z lat 80 - tym bardziej cenię serial Endeavour.
Jak oni oddali idealnie - tę melancholię głównego bohatera! i jego trudne/nieszczęśliwe/zagmatwane historie z kobietami.

Gorzej - że po przeskoczeniu do lat 80 - wiem, że Morse to nadal kawaler - czyli chyba cała ta odyseja z Joan - skończy się nieszczęśliwie:( - a tak im kibicowałam!!! - zwłaszcza po sezonie 3 i finale - i gdy Morse uświadamia sobie swoje uczucie!

Ja też czekam niecierpliwie na 6 sezon!:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones