PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556709}

Gae In's Taste

Gae-in-eui Chwi-hyang
7,7 1 831
ocen
7,7 10 1 1831
Gae-in-eui Chwi-hyang
powrót do forum serialu Gae-in-eui Chwi-hyang

Kurde Mać !

ocenił(a) serial na 7

Nigdzie nie mogę znaleźć z polskimi napisami... T-T
Albo usunięto, albo za każdym razem pisze " please try agin later" x.x
Wrrrr... Czy wie ktoś, gdzie do znajdę: / ?

Scarsx69

na love-drama jest ten serial z napisami polskimi pod tyt. "Personal taste"

ocenił(a) serial na 9
patrycjagrudzinska1

serial jest, ale odcinki nie działają, bo są na videobb i jeszcze nie zrobili reuploadu:(

aneue

tak już wiem :D dawno pisałam a w lipcu go oglądałam ;d obejrzałam go z chom**ika bo właśnie nigdzie niema :/ Ale jest na BakaFansubs . Tyle że wcześniej trzeba się zarejestrować i program pobrać żeby odcinki można było stamtąd ściągnąć :) Przynajmniej pierwsze 6 odcinków ;d

Scarsx69

już jest na love-drama ;)

ocenił(a) serial na 8
Scarsx69

no jest już na love-drama ale ostatni odcinek nie jest pełny - nie ma 4 części

ocenił(a) serial na 10
Scarsx69

na love-drama jest serial. jeśli komuś nie działa to może to być wina przeglądarki. Mi np. Explpler nie odpalał,a w firefoxie wszysko działa. Pozdro

ocenił(a) serial na 7
ExtremeSpeedDK

ktoś uzywa explorera oO ?

ocenił(a) serial na 10
Scarsx69

Explorer wymiata! czego chcesz?:P

ocenił(a) serial na 10
ExtremeSpeedDK

ja się nie ma co się lubi to się lubi co się ma:P

ocenił(a) serial na 7
ExtremeSpeedDK

on służy do sciagania firefoxa :D

ocenił(a) serial na 7
Scarsx69

jak jeszcze szukasz to jest do pobrania na forum HanaKuori & BakaFansubs, ja właśnie odświeżam, mam już 5 odc i jak na razie linki działają, no i na cho.miku znajdziesz wszystko tylko trzeba płacić

ocenił(a) serial na 7
katarzynaher

To już obejrzałam online na love-dram a. Nic nie trzeba ściągać i jest elegancko z polskimi napisami :}

Scarsx69

Na tym love-drama to strasznie słaba jakość, chyba że ktoś na telefonie ogląda. Ktoś się orientuje czy gdzieś znajdę same napisy pl albo film z napisami pl w lepszej jakości?

ocenił(a) serial na 9
i_Xa

na viki.com powinno być . Tam musisz wybrac jezyk na polski i miłego oglądania :)

Scarsx69

A nie orientuje się ktoś czy jest na drama-online, a jeśli jest to pod jaką nazwą?? ;)

ocenił(a) serial na 7
mila445

Personal Taste-pod taka raczej

Scarsx69

Ponawiam pytanie moi drodzy. Szukałam wszędzie tej dramy z polskimi napisami i nie jest już dostępna. Na stronach które podaliście tak jakby została zablokowana tylko w naszym kraju. To dziwne. Proszę o pomoc.

ocenił(a) serial na 8
Iwona605

Jest dostępna na drama-online

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones