PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556709}

Gae In's Taste

Gae-in-eui Chwi-hyang
7,7 1 831
ocen
7,7 10 1 1831
Gae in eui Chwi hyang
powrót do forum serialu Gae-in-eui Chwi-hyang

POMOCY

ocenił(a) serial na 8

Obejrzałam Personal Taste i strasznie wciągnęłam się wdramy z Lee Min Ho... Obejrzałam City Hunter, Faith i Kkotboda namja i teraz nie mam co oglądać...:(
Może ktoś z was mógłby mi polecić coś lekkiego i z humorem w rodzaju Personal Taste? Z góry dzięki;)

ocenił(a) serial na 4
Angelic_Wings

Coś lekkiego.. mhm.. może To The Beautiful You? Tam też gra Minho XD co prawda nie Lee, tylko Choi, ale to szczegół xd Dość przyjemna drama... albo Gumiho is my girlfriend - tam gra SeungGi Lee <3 Mogę również polecić Secret Garden, w mojej opinii to najlepsza drama jaką dotychczas oglądałam (mimo występującego tam wątku fantasy). Czy są podobne do PT, to ciężko mi stwierdzić.. wymienione dramy bardzo lubię, a PT oglądam od blisko pół roku i nadal zostały mi 2 odcinki do obejrzenia, więc to nie tak, że mnie zachwyciło, mh.. ale SG to naprawdę trzeba obejrzeć, więc sama ocenisz XD

ocenił(a) serial na 7
Angelic_Wings

też zaczynam się wciągać w te filmy~! haha co się z człowiekiem dzieje!

Angelic_Wings

Znam ten ból , też obejrzałam wszystkie dramy z nim w roli głównej ;3 . Mogę zapytać gdzie obejrzałaś Personal Taste ? To ostatnia drama , z nim której poszukuję. Nie mogę jej znaleźć z polskimi napisami ;c Baardzo proszę o pomoc! Aha , i polecam jeszcze 'Heirs ' . ;)Jeżeli jeszcze nie widziałaś. To też z nim w roli głównej, jak dla mnie była najlepsza z wszystkich . <3 .

ocenił(a) serial na 8
iDontKnowxd

Ja niestety oglądam zawsze z angielskimi napisami... Także niestety nie pomogę...:(

ocenił(a) serial na 8
Angelic_Wings

ja mogę jeszcze polecić Lie to me, jedna z moich ulubionych dram http://www.filmweb.pl/serial/Niewinne+k%C5%82amstwa-2011-624798 na viki jest z polskimi napisami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones