PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543232}

Hi My Sweetheart

Hai Pai Tian Xin
7,6 402
oceny
7,6 10 1 402
Hai Pai Tian Xin
powrót do forum serialu Hai Pai Tian Xin

CZY WARTO

ocenił(a) serial na 7

tak się zastanawiam czy warto oglądać tę drame
oglądałam Devil beside you i nie chciałabym sobie zepsuć smaku jakimś badziewem
godne ogladnięcia?
chętnie posłucham opini ;)

ocenił(a) serial na 9
jessyxx

mi się podobało, zabawne,czasem absurdalnie smieszne scenki, jak glowny bohater chcial dac konkurentowi srodek na przeczyszczenie i pomylil szklanki i potem juz nic nie szlo jak chcial:D i jak placze albo jest wzruszony i strzela miny:D innym razem bardzo smutne,az lezka sie w oku kreci. polecam

ocenił(a) serial na 7
katarzynaher

oglądnęłam i powiem tyle na początku jakoś mnie tak nie zachwyciło ale to tylko w pierwszym odcinku bo Da Lang taka cipcia był..
aczkolwiek później się rozkręciło chociaż pod koniec nie potrzebnie taki melodramat się z tego zrobił tak sądzę..
ale było super i Xue Hai czy jak on miał jak nie miał tego grzyba na głowie to całkiem fajnie wyglądał..

ocenił(a) serial na 9
jessyxx

ja bym sobie darowała przedostatni odcinek, zupełnie niepotrzebny, ale tak to jestem na plus, nawet mama zaczęła oglądać :D

jessyxx

Nie oglądam za dużo tajwańskich dram - preferuję kino japońskie - jednak ten serial bardzo mi się spodobał. Całkiem ciekawy, sporo się dzieje, jest dużo śmiechu, sporo łez.... jak na komedię romantyczną przystało. A i jeszcze te nawiązania do anime w tle - plakat z One Piece, pościel z Doraemonem, no i jedna melodyjka - dokładnie taka sama, jak przerywnik w Wedding Peach. Otaku widzi więcej. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones