PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787907}
7,8 32 156
ocen
7,8 10 1 32156
7,5 4
oceny krytyków
Manhunt: Śmiertelna rozgrywka
powrót do forum serialu Manhunt: Śmiertelna rozgrywka

Świetny serial

ocenił(a) serial na 9

Aż dziwne, że przechodzi tak jakoś bez większego echa. Klimat zbliżony do American Crime Story, czyli prawdziwa historia opowiedziana w ciekawy sposób.

ocenił(a) serial na 9
slawekwch

Dzięki temu serialowi nabrałem odwagi aby wyrwać się z rutyny, zmienić coś i pchną życie do przodu. Polecam.

ocenił(a) serial na 9
viatori

Ostatnia scena kiedy patrzy się na czerwone światło naprawdę wbiła mnie w fotel. Chyba nigdy się tak nie czułem po seansie serialu, zatoczone koło zniewolenia. Świetnie to było rozpisane, naprawdę czapki z głów.

ocenił(a) serial na 8
era

super zakończenie, super scena, super serial

viatori

Przeprowadzisz się do domku w lesie?

ocenił(a) serial na 9
a__s

Niepotrzebna ironia. Akurat podobne minimalistyczne życie prowadzę od zawsze. Nie z braku pieniędzy, a z braku potrzeby. Z kilkoma małymi udogodnieniami jak na przykład internet.

ocenił(a) serial na 6
viatori

może warto przeczytać manifest?

ocenił(a) serial na 9
typisb

Doskonale wiem o czym traktuje manifest. Chcesz się czepiać OK. Idąc Twoim tokiem rozumowania to znając Koran mam zapuścić długą brodę, założyć turban i gnębić niewiernych?

ocenił(a) serial na 6
viatori

nie chcę się czepiać, jeśli odniosłeś tak odebrałeś to przepraszam, manifestem sam zainteresowałem się po obejrzeniu serialu, zresztą postać Teda odebrałem niejednoznacznie, ale pewne, że nie chciałbym mieć sąsiada, który wysyła bomby w listach:)

typisb

No właśnie, miałam wrażenie że w pewnym momencie w serialu o tym zapomniano, że Ted był głównie mordercą. Ciekawa jestem, czy gdyby rodzina głównego bohatera ucierpiała w wyniku bomby Unabombera, też by się tak zachwycał jego manifestem:/ Moim zdaniem ukazali go w pewnym momencie jako jakąś biedną ofiarę, a nie on był ofiarą.

elfka77

gdybyś żyła jak ted w odosobnieniu w montanie albo przynajmniej w bibliotece nic by ci nie groziło. Ted punktował w ludzi ktorzy mieli wpływ na istnienie wspolczesnej cywilizacji typu - szef linii lotniczych, sprzedawca komputerów czy lobbysta wycinki lasów he he he

ocenił(a) serial na 4
slawekwch

Tak z ciekawości, to ile macie lat ?

dybus_3

Już nie 30 ale jeszcze nie 40.

ocenił(a) serial na 8
slawekwch

Zgadzam się świetny serial.Klimatem podobny do Mindhunter.Paul Bettany zagrał koncertowo.Miło było także objerzeć Lynn Collins.

ocenił(a) serial na 10
keirametz

Wie ktoś może jeszcze jakie są seriale w podobnym klimacie do tego czy Mindhuntera? Kawał świetnego kina!

ocenił(a) serial na 8
yaan

Making a murderer, Amanda Knox, LONG SHOT, WORMWOOD, American Crime Story, Taśmy Winy. Niektóre to seriale a niektóre to po prostu dłuższe dokumento-filmy.

ocenił(a) serial na 8
keirametz

Według mnie Manhunter nie ma porównania do Mindhuntera. Ten pierwszy o niebo lepszy. Począwszy od głównego bohatera, a skończywszy na fabule.

ocenił(a) serial na 9
slawekwch

Kawał porządnego kina. Nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo jesteśmy ograniczeni i kontrolowani. Na pewno dał mi dużo do myślenia. Szkoda mi rodziny Fitza.

ocenił(a) serial na 8
slawekwch

Manhunt jest nawet lepszy od American Crime Story.

ocenił(a) serial na 8
slawekwch

Zgadzam się w 110%, wciągnął mnie na maxa prawie od samego początku.

ocenił(a) serial na 8
krejzimen_2

Miałem tak samo

ocenił(a) serial na 8
slawekwch

Popieram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones