PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800027}

Something in the Rain

Bab Jal Sa-ju-neun Ye-ppeun Nuna
7,4 1 361
ocen
7,4 10 1 1361
Something in the Rain
powrót do forum serialu Something in the Rain
ocenił(a) serial na 8
MikeParcero

No i bardzo dobrze. Niech się przytulają. Przytulanie jest zdrowe ;)

ocenił(a) serial na 7
MikeParcero

Miłość raczej objawia się przytulniem :p może i,, przesłodzony" ale gdyby wszystko miało być ultra jak w rzeczywistości to oglądanie czegokolwiek miało by marny sens bo przypominałoby zwykłą codzienność

ocenił(a) serial na 7
MikeParcero

Tam wszystko buduje się między słowami - zmianą ścieżki dźwiękowej, spojrzeniami. Wspaniale zobrazowana subtelność uczuć. Moim zdaniem nawet realistycznie pokazuje jak "dziwni" są zakochani ludzie. Dla mnie to genialne. Ale fakt - wierzę, że nie
dla każdego.

MikeParcero

To najlepsza korean drama jaką Netflix dodał......

MikeParcero

To w romansie rozumiem mają się nie dotykać.

buterfly

W romansie dorośli ludzie to się chyba powinni całować i uprawiać seks. W serialach koreańskich dorosłe postacie zachowują się skrajnie niedojrzale.

MikeParcero

Ależ oni się całują po drugie romans nie mus iść w parze z seksem, gdybym chciał obejrzeć erotyk to bym obejrzał sobie Greya czy innego gniota ;)

buterfly

Latynoskie telenowele są oderwane od rzeczywistości, gra aktorska i fabuła bywają przesadzone, ale i tak według mnie są bardziej zjadalne dla widowni na export.
W serialach azjatyckich (doramy?) wszystko jest na maksa ugrzecznione plus różnice kulturowe są tak duże, że nie mogę się dobrze wczuć w oglądanie. No, ale kto co lubi.

MikeParcero

Uważam że to zależy od serialu - Polecam do obejrzenia Cesarzową Ki - Różnice kulturowe oczywiście są tym bardziej że to produkcja historyczno-kostiumowa, jednak uważam to jest jej plus który powoduje że serial tak wciąga :) - Co do telenowel też oglądam chociaż te starsze telenowele które są uważane za kultowe typu Maria z przedmieścia, są dla mnie praktycznie nie do strawienia przez grę aktorską która niestety wygląda komicznie ;)

MikeParcero

To sobie obejrzyj Callboya, nie jest ugrzeczniony jak reszta azjatyckiego kina. Enjoy.

MikeParcero

Ugrzecznione? Azjatyckie seriale? Nie zapomnij, że jest jeszcze Japonia. Polecam choćby "Love shuffle" z 2009 roku. Cztery pary co tydzień wymieniają się partnerami, żeby dopasować się we właściwej konstelacji. Bardzo zabawne, a obyczajowo... jednak niezbyt grzeczne xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones