PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766007}

Tacy jesteśmy

This Is Us
8,3 16 647
ocen
8,3 10 1 16647
Tacy jesteśmy
powrót do forum serialu Tacy jesteśmy

Świetny "normalny" film.

ocenił(a) serial na 8

Wszystkim fanom fajerwerków, techniki,i fantastyki i wymyślnych nierealnych historii - zdecydowanie odradzam!.
Obyczajówka najlepszych lotów. Portrety ludzi, życia ze wszystkimi kolorami. Znakomicie się to ogląda. Losy rodziny, dzieci, dorosłych...
Zrobione to wszystko z kulturą, wyczuciem i profesjonalnie pod każdym względem. Polecam wszystkim lubiącym "NORMALNE OBYCZAJOWE KINO".

ocenił(a) serial na 10
robbob

Ja lubię bardzo fantastykę i nierealne rzeczy, a ten serial wręcz uwielbiam!
Uważa, że to najgenialniejszy serial ostatnich lat.

ocenił(a) serial na 8
DZASTII

Faktycznie masz rację:):) przecież ja też kocham parę filmów z gatunku "fantastyki i nierealności". Pozdrawiam:)

robbob

Z obyczajowych seriali polecam także: Six Feet Under, Affair, Bloodline, Big Love, Transparent, Olive Kitteridge

ocenił(a) serial na 8
Flowerina

O tak! Olive Kitteridge to genialny serial, szkoda, że ma tylko 4 odcinki.

ocenił(a) serial na 8
robbob

Po obejrzeniu 12 i 13 odcinak chyba zmienię ocenę na 9... jest coraz lepiej... (może właściwe słowo to ; dramatycznie). Znakomity serial.

robbob

Troszkę zaczęli męczyć tymi retrospekcjami, gdy wiemy już jak się one skończą. Trochę zwolnili tempo ale może pod koniec sezonu zrobi się ciekawiej.

RadoslawKamil

To fakt, jest kilka odcinków, które przynudzają, ciągną się, ale z drugiej strony, gdyby każdy z 18 odcinków był tak zaskakujący czy też dramatyczny, to chyba byśmy tego jako widzowie nie uciągnęli. Albo uciągnęli, ale z wypiekami na twarzy i zapasem chusteczek higienicznych na co bardziej wzruszających momentach :D

ocenił(a) serial na 9
RadoslawKamil

Ja się nie zgodzę co do retrospekcji i radzę się z nimi pogodzić, bo mają absolutnie kluczowy wpływ na dalszy rozwój wypadków. Dzięki nim W PEŁNI poznajemy trójkę rodzeństwa. Większość filmów/seriali każe nam poznawać danego bohatera w jakimś konkretnym wieku, tu natomiast zastosowano genialny moim zdaniem zabieg. Najpierw widzimy działanie danej osoby w dorosłym życiu, następnie cofamy się do dzieciństwa w poszukiwaniu momentu, który ukształtował daną osobę oraz spowodował że zachowuje się właśnie tak a nie inaczej. I jeszcze zaserwowane jest w sposób, który nie gubi widza. Majstersztyk.

W ogóle gdy obejrzałem pierwszy sezon to przypomniał mi się inny serial, który fabularnie z pewnością się różni ale łączy go absolutne dopracowanie od A do Z. Większość seriali daje nam jakąś historię na sezon, max dwa i w zależności od ratingów wymyśla się dalszy rozwój fabuły, przez co cierpi scenariusz (Dexter przykładem pierwszym z brzegu). Natomiast tutaj historia jest tak dopracowana, że mam wrażenie iż zanim pojawił się pierwszy odcinek, to scenariusz jest napisany do końca i nie będzie więcej sezonów niż zaplanowano (nawet pomimo tego, że serial odnosi sukces). Ostatnio tak miałem przy "Breaking Bad". Serial absolutnie bez dziur scenariuszowych, historia poprowadzona przez 5 sezonów i zakończona w momencie najwyższej popularności. Nie dokręcana na siłę. Tak się to powinno robić.

robbob

SERIAL! Ileż to razy można tłumaczyć. Film to film, serial to serial.

robbob

zgodziłbym się co do pierwszego sezonu (tego co określasz filmem - może tylko obejrzałeś 1-en odcinek ??) ale "im dalej w las tym więcej drzew" czyli im dalej tym masycenie empatią zaczyna przerastać realizm a to już staje się anormalne, więc nawet świetna z początku obyczajówka staje się bajką a bajek to jest masa w formie sf czy fantasy i przynajmniej uczciwie je określają.

robbob

Jeden z najlepszych seriali jakie obejrzałam, a obejrzałam ich dość dużo. Moim ulubioną postacią jest Jack i nic tego nie zmieni. Uwielbiam go, jego uśmiech i jego miłość do Rebecci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones