PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766007}

Tacy jesteśmy

This Is Us
8,3 16 545
ocen
8,3 10 1 16545
Tacy jesteśmy
powrót do forum serialu Tacy jesteśmy

Czy tylko mnie

ocenił(a) serial na 9

drażni wyraz twarzy Rebeki? Zawsze jest skwaszona, niezadowolona. Nawet kiedy przytula dzieci, kąciki ust kierują się w dół, tak jakby gardziła wszystkim, co ją dotyka. Wyczuwam fałsz, tak jakby co innego mówiła, a co innego myślała Nie wiem, czy mam nie lubić postaci, czy aktorka słaba. Na moją żonę się nie nadaje ;)

ocenił(a) serial na 8
kulizz

Mam tak samo i myślę, że to niestety wina aktorki. Przy czym to nie tak, że nie lubię Mandy Moore - są momenty, gdzie daje radę (szczególnie jako młodziutka Bec), a dodatkowo ogólnie jest bardzo ładna i miło się na nią patrzy, a jednak mimo wszystko Rebecca jest jedyną postacią tam, której w sumie niezbyt wierzę. Według mnie Mandy dużo gorzej wypada grając starszą postać, jest nienaturalna. Nie wiem tez jak to określić i może zabrzmię głupio, ale dla mnie Rebecca stara się być tak ciepła, tak serdeczna, tak dobra, tak kochana, tak starająca się, że aż przesłodzona i sztuczna. U Jacka te same cechy kompletnie mnie nie raziły, jego się za to uwielbia, ale to chyba po prostu zasługa aktora. Mandy to niestety nie ta sama klasa aktorska i miejscami nieco odstaje od reszty.

ocenił(a) serial na 10
Elena01

Po 3 sezonie uważam, że idealnie oddała charakter swojej postaci i jej "smutek", widać to po ewolucji tej postaci w szkole tańca...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones