PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766007}

Tacy jesteśmy

This Is Us
8,3 16 644
oceny
8,3 10 1 16644
Tacy jesteśmy
powrót do forum serialu Tacy jesteśmy

Istny fenomen

ocenił(a) serial na 10

Raz do roku każdy użytkownik tego portalu powinien mieć możliwość wystawienia oceny 11 a nie tylko 10. W 2011 roku chciałem to dać Nolanowi za "Incepcję" w 2013 "Breaking Bad" w 2015 "Sense8" w 2016 "Stranger Things" a dziś moja jedenastka ląduje na koncie "Tacy jesteśmy" i tyle w temacie.

ocenił(a) serial na 10
trisardi

Nie zgadzam się.. Dla mnie to 12/10.

ocenił(a) serial na 10
trisardi

W sumie od tego masz serduszko ;)

ocenił(a) serial na 7
trisardi

Coś musiało się grubo odwalić w twoim życiu na przełomie 2015 i 16 żeby najpierw docenić BB z resztą całkiem słusznie, a później coś takiego jak Stranger Things. Już na tym etapie twoje oceny są totalnie spaczone

HighRisk

To co się odwaliło to moja sprawa... "reszta jest milczeniem"

ocenił(a) serial na 10
trisardi

Tak, 10 dla tego serialu to za mało. Uwielbiam ten serial i wszystkich bohaterów i wszystkie wątki. Szkoda, że w gruncie rzeczy taki świetny serial, jest stosunkowo mało popularny w Polsce.

ocenił(a) serial na 8
anesca

a dla mnie z sezonu na sezon jest gorzej. pierwszy był po prostu wspaniały, ale kolejne to równia pochyła

ocenił(a) serial na 10
ZasmialSieSedzia

Dla mnie zawsze był dobry ale sezon 3 był po prostu doskonały. Zalewałam się łzami na każdym odcinku

trisardi

Gdyby był na dvd, od razu bym zamówiła. To nie jest serial na raz, tylko do wielokrotnego odtwarzania w razie potrzeby. Doświadczyłam podobnych uczuć podczas oglądania telewizyjnego show tylko raz w życiu, podczas pierwszych sezonów Grey's Anatomy. Tyle, że This is us przewyższa te początkowe lata Chirurgów. Zarówno grą aktorską i scenariuszem, jak i fenomenalną reżyserią i montażem. Nie skończyłam jeszcze, bo dopiero jestem w końcówce 1. sezonu, ale mi to już wystarczy, żeby poznać się na dobrej produkcji. Mam nadzieję, że serial od początku rozpisano na określoną liczbę sezonów i teraz odbywa się jedynie finalizacja pierwotnych pomysłów, a historia okaże się zamkniętą całością. Szkoda byłoby zniszczyć coś tak wspaniałego

tolerancja91

Już zdążyłam się dokopać, że skończy się na sześciu sezonach :) Całe szczęście :)
Polecam źródło, ponadto dobra historia o planie zdjęciowym w Wietnamie ;)
https://www.youtube.com/watch?v=jV7XT123EVw

trisardi

Gdzie w Polsce można obejrzeć ten serial ? Słysze dużo pozytywnych opinii ale nie widzę żeby był dostępny online.

ocenił(a) serial na 6
coffeejunkie

https://fili.cc/serial/tacy-jestesmy/s04e02/the-pool-part-two/74700

ocenił(a) serial na 10
coffeejunkie

na zalukaj są wszystkie odcinki w doskonałej jakości i do wyboru z dobrym lektorem i napisami

ocenił(a) serial na 5
trisardi

Serial byl na jakimś tam poziomie tylko w pierwszym sezonie, swieży humor, troche inny serial jak wiekszosc o tej tematyce. Ale rozmachu starczylo na jeden sezon który oceniłbym na 7-8, potem to już wielki zawód. Przestalem ogladać w 3cim sezonie,

Brat_Dextera

Drugi sezon jeszcze jest dobry ale trzeci najsłabszy, ledwo dociągnąłem do konca bo nie lubie przerywac coś co zacząłem. Jest coraz bardziej ckliwy, niektore odcinki zbedne, robione na siłę jak na przykład młodość Beth i jej relacje z matką, w ogóle za duzo miejsca poświęcono rodzinie Randalla, jego żonie córkom. Dziwaczne są tez pojedyncze sceny gdzie Randall ma z 60 lat, Rebecca z 80 a po mieszkaniu biega syn Kevina. Po co takie wybieganie w przyszłość i w którym roku ma to miejsce, w 2038 roku ? Poza tym irytuje juz mnie gra osób kreujących role małżeństwa Jacka i Rebecki Pearsonów, non stop te same miny i gestykulacja

walkirium

gdzie to mozna obejrzec?

ocenił(a) serial na 8
paula18888

Pierwsze dwa sezony na Amazon Prime Video.

ocenił(a) serial na 10
paula18888


na zalukaj są wszystkie odcinki w doskonałej jakości i do wyboru z dobrym lektorem i napisami

trisardi

Wspanialy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones