Tacy jesteśmy (2016-) serial TV

This Is Us

45 min.
  • Raz do roku każdy użytkownik tego portalu powinien mieć możliwość wystawienia oceny 11 a nie tylko 10. W 2011 roku chciałem to dać Nolanowi za "Incepcję" w 2013 "Breaking Bad" w 2015 "Sense8" w 2016 "Stranger Things" a dziś moja jedenastka ląduje na koncie "Tacy jesteśmy" i tyle w temacie.

57
    7odpowiedzi
    ost.
    • Nie zgadzam się.. Dla mnie to 12/10.

• W sumie od tego masz serduszko ;)

• Coś musiało się grubo odwalić w twoim życiu na przełomie 2015 i 16 żeby najpierw docenić BB z resztą całkiem słusznie, a później coś takiego jak Stranger Things. Już na tym etapie twoje oceny są totalnie spaczone

• Tak, 10 dla tego serialu to za mało. Uwielbiam ten serial i wszystkich bohaterów i wszystkie wątki. Szkoda, że w gruncie rzeczy taki świetny serial, jest stosunkowo mało popularny w Polsce.

• a dla mnie z sezonu na sezon jest gorzej. pierwszy był po prostu wspaniały, ale kolejne to równia pochyła

• Gdyby był na dvd, od razu bym zamówiła. To nie jest serial na raz, tylko do wielokrotnego odtwarzania w razie potrzeby. Doświadczyłam podobnych uczuć podczas oglądania telewizyjnego show tylko raz w życiu, podczas pierwszych sezonów Grey's Anatomy. Tyle, że This is us przewyższa te początkowe lata Chirurgów. Zarówno grą aktorską i scenariuszem, jak i fenomenalną reżyserią i montażem. Nie skończyłam jeszcze, bo dopiero jestem w końcówce 1. sezonu, ale mi to już wystarczy, żeby poznać się na dobrej produkcji. Mam nadzieję, że serial od początku rozpisano na określoną liczbę sezonów i teraz odbywa się jedynie finalizacja pierwotnych pomysłów, a historia okaże się zamkniętą całością. Szkoda byłoby zniszczyć coś tak wspaniałego

• Już zdążyłam się dokopać, że skończy się na sześciu sezonach :) Całe szczęście :)
        Polecam źródło, ponadto dobra historia o planie zdjęciowym w Wietnamie ;)
        https://www.youtube.com/w...

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię