Tacy jesteśmy (2016-) serial TV

This Is Us

45 min.
  • Ten serial jest po prostu niesamowity. Tyle ludzkich spraw, uczuć i emocji w jednej rodzinie! A Randall to wielki człowiek wziął w genach i od swoich przybranych rodziców wszystko co najlepsze. Polecam wszystkim zwłaszcza, że ja mam raczej inne zainteresowania niż filmy i seriale obyczajowe.

59
    15odpowiedzi
    ost.
    • Oglądam ten serial i chłonę ich każde słowo, każdy gest, każde spojrzenie.. Nie mogę się nadziwić, że coś tak pięknego i tak głębokiego można zawrzeć w np jednym odcinku. Masz racje: Kopalnia uczuć. Serial fenomenalny. Jakbym mogła to "kazałabym" każdemu człowiekowi na świecie go obejrzeć i wyciągnąć wnioski dla siebie (w budowaniu swojego serca, srly).

• Rozumiesz doskonale o czym pisałem. Dobrze jest doświadczać takich uczuć nawet przez ekran. Pozdrawiam Radmelka

• Bardzo poruszający i wzruszający. Nie ma tu nic sztucznego i naciąganego. Nie mogę się oderwać.

Szczególnie poruszyła mnie wspaniała muzyka. Ta z sezonu 1 odc. 16 - rewelacja!
      Wykonania Rebecci też.

• Czekam na trzeci sezon

• 12 odcinków trzeciego sezonu za nami a na razie nic nie wiadomo czy będzie emitowany w Polsce. Czy ktoś coś wie na ten temat?

• Trzeci sezon zaczyna się 25 września

• Trzy odcinki obejrzane

• Polecam wszystkim trzeci sezon, niczym nie ustępuje dwóm poprzednim

• 11 odcinek trzeciego sezonu za nami a nadal nie wiadomo czy będzie w Polsce.

• Czy dorosły facet może płakać na serialu?
      Może....
      To najbardziej genialna produkcja jaką oglądałem

• No może, może :)
        Pozdrawiam

• Pięć odcinków do końca

• Dzisiaj w USA ostatni odcinek trzeciego sezonu. Trzeba będzie poczekać na następny.

• Jak ktoś ma cierpliwość to polecam czekać do czwartego sezonu

• Trzeci sezon od 26 czerwca na FOX

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię