PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766007}

Tacy jesteśmy

This Is Us
8,3 16 535
ocen
8,3 10 1 16535
Tacy jesteśmy
powrót do forum serialu Tacy jesteśmy

Kopalnia uczuć

ocenił(a) serial na 10

Ten serial jest po prostu niesamowity. Tyle ludzkich spraw, uczuć i emocji w jednej rodzinie! A Randall to wielki człowiek wziął w genach i od swoich przybranych rodziców wszystko co najlepsze. Polecam wszystkim zwłaszcza, że ja mam raczej inne zainteresowania niż filmy i seriale obyczajowe.

ocenił(a) serial na 10
argeleb

Oglądam ten serial i chłonę ich każde słowo, każdy gest, każde spojrzenie.. Nie mogę się nadziwić, że coś tak pięknego i tak głębokiego można zawrzeć w np jednym odcinku. Masz racje: Kopalnia uczuć. Serial fenomenalny. Jakbym mogła to "kazałabym" każdemu człowiekowi na świecie go obejrzeć i wyciągnąć wnioski dla siebie (w budowaniu swojego serca, srly).

ocenił(a) serial na 10
Radmelka

Rozumiesz doskonale o czym pisałem. Dobrze jest doświadczać takich uczuć nawet przez ekran. Pozdrawiam Radmelka

ocenił(a) serial na 10
argeleb

Bardzo poruszający i wzruszający. Nie ma tu nic sztucznego i naciąganego. Nie mogę się oderwać.

Szczególnie poruszyła mnie wspaniała muzyka. Ta z sezonu 1 odc. 16 - rewelacja!
Wykonania Rebecci też.

ocenił(a) serial na 10
Majka4444

Czekam na trzeci sezon

ocenił(a) serial na 10
argeleb

12 odcinków trzeciego sezonu za nami a na razie nic nie wiadomo czy będzie emitowany w Polsce. Czy ktoś coś wie na ten temat?

ocenił(a) serial na 10
Majka4444

Trzeci sezon zaczyna się 25 września

ocenił(a) serial na 10
argeleb

Trzy odcinki obejrzane

ocenił(a) serial na 10
argeleb

Polecam wszystkim trzeci sezon, niczym nie ustępuje dwóm poprzednim

ocenił(a) serial na 10
Majka4444

11 odcinek trzeciego sezonu za nami a nadal nie wiadomo czy będzie w Polsce.

ocenił(a) serial na 10
argeleb

Czy dorosły facet może płakać na serialu?
Może....
To najbardziej genialna produkcja jaką oglądałem

ocenił(a) serial na 10
Ultrasur

No może, może :)
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
argeleb

Pięć odcinków do końca

ocenił(a) serial na 10
argeleb

Dzisiaj w USA ostatni odcinek trzeciego sezonu. Trzeba będzie poczekać na następny.

ocenił(a) serial na 10
Ultrasur

Jak ktoś ma cierpliwość to polecam czekać do czwartego sezonu

ocenił(a) serial na 10
argeleb

Trzeci sezon od 26 czerwca na FOX

użytkownik usunięty
argeleb

Wdepnę trochę w ten pełen zachwytu wątek stopą barbarzyńcy ;-) Serial jak najbardziej, doskonały, choć jest to tylko świetnie zrobiona telenowela, w której nawet pomimo (jak sądzę) zamiaru twórców - przebija straszny dramat, który może umknąć pod grubą warstwą lukru.

Mamy tu przede wszystkim nie - jak mogłoby się wydawać - świętą rodzinę, a raczej mocno dysfunkcyjną.
Rodzice - z powodu własnych niedomagań - biorą tu sobie do kompletu nie tylko inne, ale czarne dziecko, wprowadzając do rodziny na dokładkę bardzo silny konflikt rasowy, którego jak wiemy w żaden sposób nie tylko nie udało się rozwiązać (co wcale nie dziwi), ale spowodował on wzmocnienie wszystkich obecnych w tej rodzinie tendencji negatywnych (a nie je powodując).

Matka emocjonalnie porzuca swoje własne dzieci, w szczególności syna. Córka znajduje jakieś podparcie w ojcu, choć on podobnie jak i matka angażuje niewspółmiernie dużą ilość nakładów w dziecko adoptowane.
W efekcie otrzymujemy uzależnionego od dragów i wódy narcyza oraz uzależnioną od żarcia, całkowicie niestabilną emocjonalnie, głęboko nieszczęśliwą grubaskę. Ludzie wychowani w miłości tak nie kończą, to naprawdę bardzo proste, bo to właśnie wynik mówi nam wszystko o poprzedzającym go równaniu.

Bardzo lubię również postać Randalla, ale dla mnie wielkim cieniem kładzie się na nim właśnie ten dramat w olbrzymiej części porzuconych emocjonalnie i zdewastowanych dzieci. Dla mnie więc serial ten nie jest wcale opowieścią o trudnym - ale jednak - zwycięstwie, a tylko bardzo mocno podkolorowaną historią klęski rodzicielskiej, którą podporządkowuje się tutaj w dużym stopniu rażąco sprzecznej z rzeczywistością propagandzie.

Jeżeli więc chcesz zdewastować i unieszczęśliwić swoje dzieci na całe życie, to postępuj tak, jak radzą twórcy serialu, a będziesz miał taką kopalnię uczuć, że ci szczęka opadnie... ;-)

ocenił(a) serial na 10

Jak wyciągasz z seriali sposoby na Twoje życie to rób tak dalej. Dla mnie to rozrywka. Nie mam dzieci.

użytkownik usunięty
argeleb

Odsyłam do drugiego zdania w tym, co powyżej napisałem.

użytkownik usunięty

Zyndram, co za bzdury. Jeśli masz dzieci, to wiesz, że rodzice popełniają błędy na każdym kroku. nikt z nas nie jest idealny. Nawet w domu pełnym miłości zdarzają się potknięcia, uzależnienia, konflikty- szczególnie między rodzeństwem, Ja mam dwójkę dzieci, mam rodzeństwo i problemy nie są mi obce. Takie jest życie. Moim zdaniem rodzina Pearsonów jest przedstawiona bardzo realistycznie i każdy kto już ma swoją rodzinę wie jakie to wszystko trudne

ocenił(a) serial na 8
argeleb

Mnie ten serial rozwalił emocjonalnie. Mądry, wzruszający. Polecam :)

ocenił(a) serial na 10
La_Katerina

Nie tylko Ciebie :)

ocenił(a) serial na 10
argeleb

Ja mam jeszcze do obejrzenia pięć odcinków czwartego sezonu i serial cały czas trzyma wysoki poziom.

argeleb

A na czym ogladasz bo ja nigdzie nie moge znalezc 4 sezonu?

ocenił(a) serial na 10
paula18888

tak bardziej szukam w sieci . Napisz na priv to dam Ci instrukcje

ocenił(a) serial na 10
paula18888

Na ,,Freedisc,, za free jest cały 4 sezon - i fakt trzyma poziom :)

ocenił(a) serial na 9
argeleb

też mnie rozbroił. Dawno mnie coś tak nie ruszało. Teraz te produkcje takie mdłe. brawo

ocenił(a) serial na 10
marzena_grams

No dokładnie. Właśnie zaczął się piąty sezon

ocenił(a) serial na 10
argeleb

Zacząłem oglądać piąty sezon i dalej uważam że to najlepszy serial z tego rodzaju

argeleb

Gdzie można go obejrzeć?

ocenił(a) serial na 10
Buniadwa

Szukaj w sieci bo w tv ciężko o to

ocenił(a) serial na 10
argeleb

Obejrzałem szósty, niestety ostatni sezon. Ciężko się ogląda mając świadomość że to już koniec. Najlepszy i najbardziej wartościowy serial w moim życiu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones