PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766007}

Tacy jesteśmy

This Is Us
8,3 16 623
oceny
8,3 10 1 16623
Tacy jesteśmy
powrót do forum serialu Tacy jesteśmy

Po tym odcinku oficjalnie szukam męża takiego jak Toby. Najkochańszy :)

Rebeka_Green

Kate ma szczęście ze ktoś taki chce z nią być

ocenił(a) serial na 8
Karsavina

Hmmm, a nie działa to aby w dwie strony? Pomijam już, że zdanie "ma szczęście, że chce z nią być" brzmi dla mnie strasznie... smutno.

titi

Po prostu nie przepadam za Kate i dziwi mnie ze ktokolwiek chce się z nie wiązać

ocenił(a) serial na 8
Karsavina

Każdy ma inny gust. Dzięki bogu.

ocenił(a) serial na 9
titi

Racja!

ocenił(a) serial na 8
titi

Brzmi to smutno, lecz takie jest nasze życie, nasze związki.

ocenił(a) serial na 8
laxman

Żartujesz? Naprawdę często się spotykasz w życiu z tym, że ktoś MA SZCZĘŚCIE, że ktoś chce z nią/nim być? To jakieś koszmarne nastawienie do świata. I chyba koszmarny musi być taki związek. I takie życie.

ocenił(a) serial na 8
titi

Nie jest to koszmarne nastawienie do świata. Jest pozbawione złudzeń, życiowe, szczere, ale daje pewną nadzieję.
Tak, obiektywnie można stwierdzić, że związek taki jaki ma Kate w życiu "prawdziwym" miałby małe szansę powodzenia. Toby to naprawdę spoko gość, no i jest chudszy, zwłaszcza teraz w 2 sezonie wygląda całkiem atrakcyjnie. Tutaj twórcy niestety troszkę kłamią, sugerując, że takie osoby jak Kate w życiu mogą trafić na taką miłość. Teoretycznie mogą, ale to będzie miało w sobie coś z fetysza. Tak więc - tak, Kate ma szczęście, że jakos usidliła Toby'ego.
Co do innych gustów - niestety, to też nieprawda. Najczesciej mam takie same (obie płcie), tylko życie pozbawia nas złudzeń, stąd musimy sie dostosowywać i zadowalać tym, co mamy pod ręką.
Wybacz, nie wiem ile masz lat, nie chcę Cię tu wprowadzać w zły nastrój. Być może żyjesz jeszcze pewnymi marzeniami, masz do tego prawo. Obyś żyła nimi długo.

ocenił(a) serial na 8
laxman

Ha, lat mam na tyle, żeby już dawno nie dobierać sobie partnerek, kierując się ich wyglądem. Ale to rzeczywiście przychodzi z wiekiem. Może mężczyznom nie, fakt, że spotykam często swoich równolatków, którzy uganiają się przede wszystkim za cyckiem, jednak – i tu rzeczywiście wolę żyć złudzeniami – wierzę, że wielu z tego wyrasta.

ocenił(a) serial na 10
titi

Mnie tam w Kate nie razi jej wygląd, a właśnie jej charakter ;p. Myślę, że jeśli chodzi o fizyczny aspekt to akurat Toby i Kate mają wiele wspólnego i Toby wie lepiej, nie przywiązuje do tego wielkiej wagi.
Jeśli chodzi natomiast o charakter to dla mnie ona po prostu potrafi być egoistyczna i przewrażliwiona, Toby co odcinek stara się jej gwiazdkę z nieba dać, a ona co najwyżej mu na to pozwala - i to też nie zawsze. Choćby w 2x09 kiedy nawrzeszczała na niego, bo był podekscytowany ciążą i to przez niego jest jej smutno, że poroniła. I ja rozumiem, że to była wyjątkowa sytuacja, ale tego typu zachowania mnie w Kate wcale nie dziwią i do niej bardzo pasują.

ocenił(a) serial na 8
Rebeka_Green

Mnie jako mąż podoba się Randall i w ogóle to on jest najciekawszą postacią w serialu :)

ocenił(a) serial na 10
mumek_filmweb

Zgadzam się! Związek jaki tworzą Randall i Beth to największy plus tego serialu, oraz zarówno dwie najciekawsze postacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones