PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766007}

Tacy jesteśmy

This Is Us
8,3 16 644
oceny
8,3 10 1 16644
Tacy jesteśmy
powrót do forum serialu Tacy jesteśmy

Szukam odcinków

ocenił(a) serial na 9

Cześć, przeszukalam już chyba cała sieć i nie mogę znaleźć tych 2 odcinków (15,16) z polskimi napisami, nawet jeśli ściągnę film to nie wyszukuje mi napisów. Ktoś, coś? :)

ocenił(a) serial na 10
Karies

też szukam i nie ma :(

ocenił(a) serial na 8
Maila

Filiser .tv wszystkie odcinki

Karies

http://alltube.tv/serial/this-is-us-2016/3184

ocenił(a) serial na 7
Karies

Na e filmy są wszystkie odcinki

ocenił(a) serial na 10
amirta21

filiser.tv/serial/tacy-jestesmy/s01e17/what-now/18070

Karies

chcę udzielić odpowiedzi ale system mówi, że ie jest zgodna z regulaminem; nie wiem dlaczego

Karies

wejdź we właściwości pliku filmu (czyli prawy klawisz i wlaściwości, po otwarciu "właściwości" zakładka szczegóły) potem zwróć uwagę (zapisz) długość filmu i znajdź najbardziej zbliżone długością napisy; całą resztą parametrów (rozmiar, liczba klatek na sekundę etc) się się przejmuj
zamiast "właściwości" możesz otworzyć "pokaż parametry techniczne filmu" - jeśli masz pod prawym klawiszem taką opcję

ppbb

rozumiem, że nazwa pewnego serwisu z napisami jest automatycznie blokowana - chciałem do niego odesłać nawet bez linku

Karies

Obejrzałam caly sezon. Jak ktoś ma problem z dostępnością to radzę ściągać do 13 odcinka wersję 1080 p web a potem sprawdzić napisy jakie są na stronie open subtiles z tego co pamiętam to musicie ściągnąć napisy z końcówką feet oraz avs.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones