PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=585726}

W garniturach

Suits
8,1 133 312
ocen
8,1 10 1 133312
7,1 7
ocen krytyków
W garniturach
powrót do forum serialu W garniturach

I po ostatniej samicy...

ocenił(a) serial na 10

Wygląda na to, że 10'ego sezonu nie będzie. Przyznam, że zaskakująco dobry był ten 9, chyba gościnne występy Mike'a zrobiły robotę. No cóż- cukierkowo na koniec, ale skoro się ich kochało od s01e01, o trzeba kochać do końca. Dziękuję za wspólne lata z rodzinką SUITS :)

ocenił(a) serial na 9
qwwp

gdzie można obejrzeć 8 i 9 sezon ? na netflixie tylko 1-7 :(

ocenił(a) serial na 10
selma_filmweb

zatoka piratów

ocenił(a) serial na 10
qwwp

Od 4 sezonu Suits to równia pochyła w dół. Fabuła staje się schematyczna. Związek Donny i Harveya na koniec to już sci-fi. 20 lat ich nic nie ciągnie do siebie, aż tu nagle wielka miłość.

ocenił(a) serial na 7
ret2

Co w tym takiego dziwnego.

ocenił(a) serial na 9
ret2

Gadanie, 9 sezon był przyzwoity, wszystkie watki pozamykane a niestety często zdarza się, że zakończenie psuje cały serial. Były wzloty i upadki ale jestem pełen uznania za 9 sezon...to 10 lat minęło od premiery odcinka, szmat czasu byłem na dobre i złe z bohaterami aż się łezka zakręciła...

ocenił(a) serial na 8
qwwp

Ja na razie kończę sezon numer 4. Pierwszy sezon 8/10 chociaż nie wciągnął mnie od razu i miałem do niego drugie podejście. Sezon numer 2 kiedy zjawił się Hardman był ciekawy szczególnie, że aktor grający jego postać jest charyzmatyczny. Potem numer 3 z Hessington Oil również był dobry. Schematyczność jest już zauważalna od 4tego sezonu. Harvey po raz kolejny penetruje wdzięki kolejnej dziewczyny, Jessice podrzucają partnera, który zaczyna u niej pracować, a Mike nie wiadomo po co gryzie się z Harvey'em co jest główną osią połowy serialu. Pomysły nie najgorszy, ale delikatnie brakuje emocji, aż przez moment nie zaczyna ich brakować kiedy z Louisa wychodzi prawdziwy gnój. Ogólnie dobre. Zobaczymy co będzie dalej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones