PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=585726}

W garniturach

Suits
8,1 133 082
oceny
8,1 10 1 133082
7,1 7
ocen krytyków
W garniturach
powrót do forum serialu W garniturach

Louis Litt

ocenił(a) serial na 8

uwielbiam goscia. Lajdak straszny i gnoj ale ta jego mimika - no jest po prostu boski :)

ocenił(a) serial na 9
marzeni

Najlepsza postać w tym serialu, świetnie gra, każda chwila z nim na ekranie sprawia, że z zaciekawieniem oglądam, bo zawsze coś śmiesznego odwala. Gdyby nie on to już dawno przestałbym to oglądać.

ocenił(a) serial na 6
marzeni

Niemniej bardzo przytył od pierwszego sezonu.

ocenił(a) serial na 10
marzeni

ale ryj ma nieciekawy :D

ocenił(a) serial na 9
stepcris

Tak wykreowany. Zobacz sobie go w innych produkcjach, dużo lepiej i korzystniej wygląda :) polecam

użytkownik usunięty
stepcris

i.pinimg#com/originals/82/94/d3/8294d3014a0827e0e0e80dccd3e80376.jpg
no, naturalnie lepiej wyglada:)

marzeni

Gdyby nie Louis już bym sobie dawno odpuściła ten serial :D

ocenił(a) serial na 8
agatha103

Ja również. Jest rewelacyjny. Dla niego oglądam ten serial :)

ocenił(a) serial na 8
marzeni

Mam wrażenie, że Louisa nie da się nie lubić, jego postać jest genialna! :D

ocenił(a) serial na 7
marzeni

A jak dla mnie wygląda identycznie jak w "Pojutrze" gdzie gra malutką scenkę w autobusie. Dosłownie ta sama postać, wygląd, zachowanie, gra aktorska.

ocenił(a) serial na 10
marzeni

też go uwielbiam! na początku wydaje się zły i zawistny a potem jest mi go szkoda..on tak bardzo chce być lubiany.. fajny gość! :)

dreamselllers

Pomocy - 7 sezon odc 12 min 14 gdy Luis spotyka swoją dziewczyne - jaka to piosenka i kto ją śpiewa ????????

ocenił(a) serial na 10
jabuszko48

piosenka to : TRUE-SPANDAU BALLET
proooszę :)

dreamselllers

dreamselllers - piękne dzięki za podpowiedz.pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
marzeni

emocjonalna inteligencja tej postaci jest często kartą przetargową w wygrywaniu ciężkich spraw. Fajnie napisali Ją scenarzyści czy charekteropisarze(?) :d

ocenił(a) serial na 5
marzeni

Jedyna ciekawa postać od początku do końca. Po odejściu Jessici serial spadł na łeb na szyję. Nudny przystojniak od wygladania Harvey, który finalnie kończy z wiernie czekająca Donna; infantylna wykreowania postać sekretarki -wszechwiedzacej plotkarki Donny pokornie czekającej na Harveya. Nic oryginalnego, do tego mijajace się z rzeczywistością stereotypy o prawnikach. Oglądałam tylko dla Louisa:)

ocenił(a) serial na 8
semisweet_redwine

Też bardzo lubiłam Jessicę! I Scottie.

ocenił(a) serial na 6
semisweet_redwine

W pełni się zgadzam. Niezwykłe jak przecież mocno antypatyczna postać z czasem stała się najjaśniejszym punktem serialu. Donna mnie potwornie irytowała, Alex był kompletnie nijaki (nawet mierna Rachel przynajmniej była JAKAŚ), uwielbiałam sukowatą Jessicę. Harveya też dosyć lubiłam, do momentu jak przejął dowodzenie nad firmą, potem z jego postacią było już tylko gorzej, zwłaszcza po odejściu Mike'a.
Bez Jessiki i Mike'a serial zresztą bardzo dużo stracił.

marzeni

Ja w nim widzę najlepiej skrojoną postać tego serialu. Jako jedyny pokazuje swoje człowieczeństwo: jest wrażliwy, można go zranić, ale jest też wredny i mściwy, pamiętliwy. Uwielbia teatr, operę, kino, jest w stanie zbłaźnić się z powodu kota, ma marzenia które lepiej lub gorzej realizuje. Raczej nie ma powodzenia u kobiet, ale czasem trafi się amatorka jego wdzięków. To jedyna postać napisana w oparciu o prawdziwą ludzką naturę. Uwielbiam go i zarazem nie znoszę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones