PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830289}
6,8 47 596
ocen
6,8 10 1 47596
7,0 35
ocen krytyków
(Nie)znajomi
powrót do forum filmu (Nie)znajomi

Widziałam trailer i film zapowiada się mega! Wiedzieliście, że Kasia Smutniak skończyła dziś 40 lat!!! Właśnie czytałam na ten temat bodajże w magazynie Twój styl. W ogóle super sprawa, że obsadzili panią Smutniak w polskiej wersji :D jest swego rodzaju łącznikiem pomiędzy oryginałem.

lorne_malvo

hmm, kulinarnie to widzę to tak - weźmy szybke parmeńską i dodajmy do niej mango - niby to samo, a inne doznania

ocenił(a) film na 8
lorne_malvo

Trailer wg. mnie ma nie pokazać nic, oprócz tego, że to polska wersja włoskiego hitu. I cieszę sie ze nie zdradziła mi nic.

ocenił(a) film na 3
renatkaLOVE

Strasznie żenująca jest ta kopia włoskiego "Dobrze się kłamie...". W sam raz dla gawiedzi, która nie ma specjalnych wymogów intelektualnych i łyknie każdy remake bez zająknięcia.

ocenił(a) film na 3
lorne_malvo

To prawda! Dialogi są sztuczne, silą się na błyskotliwe, zabawne, a są jak suchary Strassburgera.

IzaBellaS

Serio? Jak dla mnie gra aktorska w samym zwiastunie jest słaba. Nie zachęcili mnie nawet w najmniejszym stopniu.

ocenił(a) film na 3
IzaBellaS

Ona nie jest żadnym łącznikiem. Jest jedną ze współproducentek. Sypnęła kasą, żeby powielić fabułę włoskjiego filmu, w którym grała. Czułem się zażenowany, bo to jest dosłowny plagiat!

ocenił(a) film na 6
mycart

To nie jest plagiat, tylko remake. Ja obejrzałam film, ale trochę „robię w branzy”, wiec zrobilam to niejako służbowo. Film jest ok, ale to jest słowo w słowo zerzniete z włoskiego pierwowzoru, na poziomie scenariusza twórcy się - wbrew temu, co sie próbuje ludziom wmówić - w ogóle nie wysilili, żeby film jakoś błysnął oryginalnością. Dlatego polecam tylko tym, którzy nie widzieli „Dobrze się kłamie...”, albo maja kiepska pamięć.

ocenił(a) film na 10
IzaBellaS

Obsada wybitna! film tez bardzo dobry - to chyba odrodzenie polskiej komedii <3

ocenił(a) film na 7
IzaBellaS

Faktycznie obsada bardzo dobra.Ale i sam film daje rade i z dużą ciekawością się go ogląda,oczekując na kolejne wydarzenia z życia bohaterów tego dzieła.Jest śmiech,dramaturgia.Taki typowo życiowy film ;).

jazdowicz2666

Taa, tylko że to akurat nie za bardzo była komedia...

ocenił(a) film na 7
IzaBellaS

Nie, nie wiedzieliśmy, że skończyła 40 lat... W takim razie wygląda już bardzo staro...

ocenił(a) film na 7
IzaBellaS

Obsada owszem wyborna, ale dziwnie skrępowana, onieśmielona.
Czyżby obecnością Kasi Smutniak?
Bo ona gra na 100%. Obecna w każdej scenie, skoncentrowana.
Tylko Maja Ostaszewska jakoś do niej ciągnie, pod koniec do peletonu dołącza Łukasz Simlat, ale generalnie jak na taki zestaw aktorów jakoś to wszystko koślawo wygląda.
Być może to wina fatalnej, wyjątkowo teatralnej inscenizacji (koszmarne scenografie i dekoracje wnętrz, wszystko jest tu owszem luksusowe, ale jak z salonu mody - nieprawdziwe). Z pewnością ciężko się gra, mając dookoła tak nieautentyczną "rzeczywistość".
Dźwięk też nie pomaga. Koszmar. Z drugiej strony - tytuł zobowiązuje. Faktycznie ciężko się poznać, gdy nie słychać dialogów.
Mimo wszystko warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones