PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567829}

[REC] 4: Apokalipsa

[REC] 4: Apocalipsis
4,6 14 685
ocen
4,6 10 1 14685
5,0 4
oceny krytyków
[REC] 4: Apokalipsa
powrót do forum filmu [REC] 4: Apokalipsa

Jedynka i dwójka były w porządku. Przy trójce powinno być dopisane Komedia/Horror. Czwórka miała chyba być jakąś rekompensatą za 3'kę, ale nie wyszło. W tytule jest apokalipsa, więc liczyłem na mnóstwo zombiaków i totalną rozwałkę. W Resident Evil chociaż coś się działo, a tu wg. mnie znowu wieje nudą i autorom skończyły się pomysły. Poza tym powinien być kontynuowany temat związku zarazy z religią, co zapoczątkowano w 3'ce, a zamiast tego okazuje się, że to sprawka jakiegoś robala. Zawiodłem się :(

ocenił(a) film na 4
Albi07

Przeca ten robal to miał byc szatanus we własnej skórze ;) Ale fakt 4 tylko nieco lepsza od beznadziejnej 3 i mocno średniej 2.

ocenił(a) film na 1
Albi07

kropką nad i do stwierdzenia, ze seria rec stacza sie na dno byl wrzask glownej bohaterki "MAAAAALPY!!!!" :D jak dla mnie najlepsza czescia byla 2 - co przeczy teorii, ze im dalsza czesc tym slabsza, jednak czesc 3 i 4 ewidentnie ta teorie potwierdzaja :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones