PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484120}

[Rec] 2

[Rec]²
6,0 55 757
ocen
6,0 10 1 55757
5,4 9
ocen krytyków
[Rec] 2
powrót do forum filmu [Rec] 2

Film widzialam 2 razy. Nie to, zeby mi sie szczegolnie podobal, choc uwazam, ze nie byl az tak zły jak na tym forum pisza. jakby nie bylo, nurtuje mnie jedna mysl. W dwojce pojawia sie znowu Angela, ktora ma w sobie demona, czy cholera wie co...ksiądz i 2 wojskowych wraz z Angela sa w pokoju, gdzie kleryk przeprowadza egzorcyzmy na tym biednym chlopczyku, ktorego ugryzla ta opetana baba. No dobra, chlopak ma demona i jakos tam reaguje na te cale egzorcyzmy...ale Angela??? Nic! Stoi sobie koło księdza i nawet nie widac bylo po niej, zeby w jakikolwiek sposob ja to ruszało...no to w koncu o co chodzi???? Egzorcyzmy dzialaly tylko na te pseudo-marionetki...a na glownego nosiciela juz nie?
Sorry, jesli ktos uwaza moje pytanie za durne...ale naprawde fajnie byloby dowiedziec sie o co tak naprawde kaman :)

Martapz

Hmmmm...o ile się nie mylę w Angeli siedział przywódca demonów Lucyfer...był to całkiem inny kaliber....był silniejszy od zwykłych żołnierzy.....A po za tym ksiądz nie zwracał się do Angeli tylko właśnie do tego chłopca....( jesteś wierzący???)...mnie ciekawi inna rzecz...ksiądz powinien był poznać imię Demona którego się wypytywał o to gdzie jest dziewczynka ( tristana medeiros)....zyskałby "władzę nad demonem".....

ocenił(a) film na 8
Belzebub_666_filmweb

Wielebny wojakom mówił, że to Szatan i rozmawiał z nim jak ze starym dobrym kumplem, więc imie było znane.

Belzebub_666_filmweb

Skąd wiesz że to był Lucyfer?

Mati_1313

Domyślam się....Diabeł zawsze chciał zaszkodzić ludziom. Po za tym teź
wywnioskowałem ze słów tej małej opętanej dziewczynki. Gdy anty-terroryści ją złapali i ksiądz zaczął ją pytać o pierwsze ciało, i powiedział z przekonaniem źe to Medeiros na co ta opętana zaśmiała się i spytała "Jaka ona ? "......I teź na końcu na strychu była akcja źe ta dziennikarka z pierwszej części zastrzeliła tego księdza a on się jej pyta "Jak ci się to udało, jak ci się udało wydostać"....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones